Списання відсотків

Денис костюк 2 квітня 2022, 11:03
Я звісно розумію, що Банк торбується про власну вигоду та прибуток.Так от скажіть мені.
Як мені бути.Залишок моєї копійчаної зарплатні сьогодні було списано на користь не прострочених відсотків.Так я и не відмовляюсь сплачувати.Просто у зв*язку з цією клятою війною втрачено додаткове місця не офіційного заробітку.Я не маю навіть можливості купити ліки.Ви там що*?? Наша держава спеціально вбиває людей.Кого не змогли вбити на війні та бомбами задавлять кредитами.Тобто як Я розумію Ви мені дуже кристально натякаєте, що з потрібно тікати з цієї країни як найдали.Щоб забути грабунок.Забути банки цієї країни.Це так до патріотизми ви закликаєте!!! У мене просто шок від цього.Це так би мовити першоквітневий жарт від банку.Ну що Вам мої 1096 гривень сильно допомгли??? Чи просто агонія банківської системи наближається.І банк намагається хоть щось видоїти останнє з клієнтів так??? А хіба моя смерть вирішить питання з заборгованістю??? Чи Вам просто усе одно.У війсковий час збирати заборгованість заборонено.Перед списанням моїх коштів у Вас має бути постанова відповідної інстанції.Забирати зарплатню 100 відсотків ви не маєте права.Нехай Правління даного банку та їх клятий кредитний відділ почитає.Я завжди намагався бути відповідальним клієнтом.А Ви так зі мною.Ну що «дякую «ВАм НЕ ШАНОВНІ
2 квітня 2022, 16:41
Справа не в вигоді, а в існуванні банку. Це вимушена міра, щоб банк продовжував працювати:(
Зараз дуже складна ситуація. Ми(робітники банку) теж люди і в нас такі ж самі умови, що і у клієнтів. Зараз головне — це перемога, а все інше вирішиться. 💙💛
Додатково написали вам у приватні повідомлення.

1976ANDREI
1976ANDREI
2 квітня 2022, 11:07
Жулики и мародёры. Военное время — это форс-мажор. Комиссии, проценты, пени и штрафы — запрещены.
2 квітня 2022, 15:36
«Ви мені дуже кристально натякаєте, що з потрібно тікати
з цієї країни як найдали.Щоб забути грабунок.
Забути банки цієї країни»

Для начала могли бы забыть всего один банк — банк с российским капиталом Альфа-банк.

Ну и зачем вас черти понесли открывать зарплатный проект
в банке с российким капиталом Альфа-банке, который с началом
активной стадии агрессии России против Украины делает
всё возможное, чтобы навредить гражданам Украины.

Неужели не могли выбрать из более чем 60 укрбанков
либо банк с украинскими либо банк с европейскими соственниками.

Обязательно надо было вступать в российское *** .

А теперь во всём вините Украину, а не своё коррумпированное
руководство, которое за мзду открыло зарплатный проект в Альфе…

Курс валют в Сенс Банк

EUR 45 45.8