Мої рахунки в АльфаБанк Украіна було заблоковано 30 березня.

pixtart 1 квітня 2022, 11:02
Мої рахунки в АльфаБанк Украіна було заблоковано 30 березня.
Я є резидентом України з 2009 року, маю Посвідку на постійнє проживання з 2009 року. Працую в Україні, сплачую податки. Маю громодянство Росіі, але не виїджав туди багато років.
Але АльфаБанк Украіна заблокував мої рахунки як громадянина Росіі, ссилаючись на п. 15 Постанови НБУ № 18 від 24.02.2022, хоч там нема нічого о громадянстве, тількі о резиденстве. Альфабанк має розїяснення про резіденство на сайті: https://help.alfabank.ua/hc/ru/articles/4406321793170
Згідно з цім я є резидент України.
Але вони в листуванні відповіли, що «ми заблокували всім задля перестрахування». Також це зазначено на сайті АльфаБанк (посилання https://help.alfabank.ua/hc/uk-ua/articles/4870981351442).
Я вважаю що таким чином банк порушуе мої права як фізічной особи — резідента України. Зараз я необгрунтовано обмежен в роспорядженні властнимі коштами, але ж я хочу годувати мою українску дружіну та дітей 2020 та 2021 року народження.
Я особисто звертався до відділення АльфаБанк у м. Червоноград 30 березня 2022 року, залишив там копії документів про резиденство та просив про розблокування. Але поки що жодних змін.
Ще я мав лістування де мені відповіли що «Банк діє згідно вказівок НБУ, саме тому ми заблокували всім задля перестрахування.» Вони ПЕРЕСТРАХОВУЮТСЯ замість роботи згідно законодавства та постанов НБУ.
Також чітав відгуки. Там АльфаБанк відповідає спочатку про Постанову Правління НБУ від 24.02.2022, в наступних відгуках вже фігурує зміни від 21 березня. Але ні там, ні там немає нічого про громодянство, та в змінах від 21 березня взагалі ці пункти не зачеплені.

Це виглядае як злочін, шахрайство згідно ст. 190 ККУ.
2 квітня 2022, 11:27
Нам дуже шкода, що завдали вам незручностей. Пробачте за це, будь ласка. 😥

Рахунки громадян РФ та РБ будуть розблоковані автоматично протягом 2х днів

1 квітня 2022, 12:01
Единственный выход — обращаться в суд и требовать миллионные компенсации.
1 квітня 2022, 12:01
Банк страны-агрессора. Ему выгодно устраивать провокации.
pixtart
pixtart
31 травня 2022, 14:25
Пітання було вирішене, але чому тут зараз 3 зірочкі замість 1 не розумію. Так, зараз я оцинюю банк на 1 зірку з 5. Бо питання виникают і далі.
Moderator
Moderator
31 травня 2022, 14:42
Дві зірки до оцінки відгуку було додано автоматично в той момент, коли ви натиснули кнопку «Проблема вирішена».

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Мої рахунки в АльфаБанк Украіна було заблоковано 30 березня.