Служба поддержки не отвечает, вообще! Неправомерно списали комиссию

32328089 11 березня 2022, 22:58
Рассчитался в интернете картой Хамелион (без кредитного лимита) 48000. Подтвердил платеж смс 48000 грн. Привожу текст СМС:«Kod 16359, Binance 48000.00 UAH, kartka *4760, 07.03.22 19:08″. Комиссия 4% списалась на следующий день, из других денег. Как будто я залез в кредитный лимит. Прошу вернуть ошибочно списанную с меня комиссию. Я внимательно изучил тарифы, за ссет собственных средств такого тарифа нет. Служба поддержки уже неделю не реагирует не на что. Отвечает бот: «араз місто, з якого ми відповідаємо, час від часу обстрілюють. Ми дуже стараємось, але відповідаємо лише на критичні питання з 9:00 до 17:00. Відповісти зараз на ваше питання не можемо, тому радимо написати нам після стабілізації ситуації в країні. Зібрали відповіді на поширенні запитання :https://help.alfabank.ua/hc/uk-ua/articles/4516477801746. Сподіваємось на ваше розуміння.Мирного нам неба! Бережіть себе та близьких 💙️». И больше ничего абсолютно
16 березня 2022, 17:27
Binance сервіс, який зареєстрований закордоном і всі платежі, відповідно, проводяться в іншій валюті. Суму в гривні продавець вказує вам за своїм орієнтовним курсом, який може відрізнятися від того, за яким цей платіж остаточно проведеться. Коли нам підтвердили успішність операції (це зазвичай відбувається через 2-3 робочі дні після проведення) ми списали кошти і відправили їх у валюті за актуальним курсом.

В даному випадку жодної комісії з вас не було списано, тільки відповідна сума по курсу.

Курс валют в Сенс Банк

EUR 45 45.8

Курс валют в Сенс Банк

EUR 45 45.8
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Служба поддержки не отвечает, вообще! Неправомерно списали комиссию