Банк краде кошти! ОБЕРЕЖНО!

Budulayko 20 лютого 2022, 18:41
Клієнтом банку є досить давно, але не так давно замовив кредитку «хамелион». Спочатку користувався власними коштами на ній, а згодом здійснив покупку в інтернеті за кредитні кошти, так, як відсоток за користування там символічний для таких оплат
Але за декілька місяців промоніторивши рахунок, побачив, що нараховуються відсотки за користування лімітом понад норму. В чаті відповіли, що це ніби відсотки за переказ мої власних коштів (хоча я до цього кредитний ліміт не викороситовував і тому ніякий відсотків бути не може).

В результаті довгої переписки та звернень, вдалося з’ясувати, що банк просто помилково надіслав кошти (продублював зарахування), а потім це зарахування і зняв, але зняв, як переказ на карту з кредитного ліміту, за який і нарахувувались відстоки. При цьому прийшлося довго виясняти, що це їх не компетентність та вина, в результаті чого ледве повернули зняті кошти. Розцінюю це, як шахрайскі дії, враховуючи кінцевого беніфіціара банку з Росії

Ось такі не правомірні дії, за якими потрібно слідкувати, витрачати свій час, щоб повернути свої кошти і дати їм такі кейс

Планую через блогерів — мільйонників зробити їм антирекламу, так як ніякої компенсації не отримано

Sense Bank
Sense Bank
20 лютого 2022, 19:25
Нам дуже соромно, що виникла така ситуація. Ми обов`язково у ній розберемося і для цього нам потрібна ваша допомога. Написали вам в особисті повідомлення для уточнення деталей.
1976ANDREI
1976ANDREI
20 лютого 2022, 22:08
Этот банк является криминальной структурой. Куда смотрит полиция и НБУ?
22 лютого 2022, 23:34
И чем же вам так не угодил Альфа? В чём некомпетентность и нарушение закона, и на каких основаниях вы вообще даёте такие оценки? Ваша должность и компетенции дают вам такие полномочия? Или у вас списали комиссию согласно тарифам, которую не стали возвращать, а вы не читали тарифы
и т д и т п
Это же надо так застёгивается, чтобы каждый день заходить и писать ерунду
Я вам открою секрет у других пользователей есть своё личное мнение.Комментаторов с неудачным опытом вообще не стоит слушать
23 лютого 2022, 11:47
Оператор «Альфа Банку», перелогинись, ми тебе впізнали)
22 лютого 2022, 23:53
Але ж нарешті повернули,так радійте Або самі станьте блогером мільйонником і дайте вісім жару
23 лютого 2022, 11:46
Ну якщо Ви «терпіла», то Вас дана ситуація задовільнить))) А мені, потрібно було розібратися з бухгалтерської точки зору, плюс вони кожен раз дизінформували про даний платіж. Щодо блогерів, то вистачає знайомих…)

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк