Темный банк

Vakasan 13 лютого 2022, 15:00
Відділення за адресою: Суми, вул. Воскресенська, 13-Б
В начале 2021 года оформил кредитную карту в этом банке. И началось:
1) Банк втихую подключает к карте платное смс информирование + платную страховку;
2) использовал карту один раз весной 2021 года, уже летом звонит сотрудница банка и возмущенный тоном требует объяснений почему я не пользуюсь картой;
3) осенью 2021 на карте вдруг появляется задолженность с формулировкой «заборгованисть за обслуговування неактивного рахунку»
Вы это серьезно?
13 лютого 2022, 15:14
При оформленні картки ми завжди рекомендуємо ознайомлюватися із її тарифами та умовами. Якщо ви отримували картку у відділенні, то при оформленні ви підписували акцепт страхування. Смс інформування та плата за неактивний рахунок при якому більше ніж 180 днів не проводились фінансові операції також вказана в тарифах картки.
У випадку із дзвінком це звичайна практика, коли співробітники нашого банку можуть з вами зв`язатися для уточнення ваших вражень про співпрацю з нашим банком. На основі цього зворотнього зв`язку формують плани на майбутнє та покращення сервісу. Дуже хочемо допомогти вам та перевірити коректність спілкування з вами, тому написали вам у особисті повідомлення для уточнення деталей.

uakh
uakh
13 лютого 2022, 15:39
Неактивна карта це коли немає руху коштів по вашому рахунку. це якщо ви не в курсі, кожен відкриває картковий рахунок для своїх цілей, це може бути наприклад сподівання на те що банк надасть кредитний ліміт або для накопичення власних коштів чи переведення з своєї карти іншого банку коштів для безвідсоткового зняття готівки, можна наприклад поповнювати свою карту на любу суму раз або декілька разів на місяць та ваша карта не буде вважатися неактивною, також для кожної карти Альфа банк є умови при яких % за неактивний рахунок списуватись не буде для карти Caméléon це залишок на рахунку не менш 500 гривень, достатньо залишити 520 гривень та поповнювати на будь яку суму кожного місяця чи не поповнювати, необов’язково витрачати власні кошти. Плати за смс інформування по карті Caméléon теж не має це мені пояснили співробітники банку.

Курс валют в Сенс Банк

EUR 45 45.8