Побори

Mizin 8 лютого 2022, 10:46
Працюю з банком більше 7 років, зробив виводи аналізуючи умови інших банків що Альфа це дуже дорогий банк по кредитам, використовують всі можливі методи щоб обібрати вас, усі кредити по схемі ауінітету, тобто ви 2 роки платите тільки % банку, а потім закриваєте тіло. Перевести кошти платите не маленький %, знімаєте особисті кошти також платите %, при прострочені кредиту вам зателефонують, виставлять вас дураком, будуть погрожувати з голосом «Брюса Лі» і нагнітати ситуацію, телефонувати Жінці, Мамі, Сусіду, Пришлюсь вам листа з погрозами повної конфіскації всього вашого і не вашого. Тому.ніколи не рекомендую мати справу з цим банком!
8 лютого 2022, 11:08
По кредиту відсоткова ставка залежить від суми та терміну кредиту. Чим більше ви будете погашати тіло кредиту, тим швидше зможете його закрити і сплатите менше відсотків. За переказ коштів є комісія сервісу 1% + 5грн., а також може бути списана комісія по тарифам кредитної картки. З дебетових карток зняття власних коштів без комісії, комісія є тільки при зняття з кредитних карток. Тому якщо користуєтесь кредитною карткою, то за зняття коштів може бути списана комісія. Можете оформити картку Хамелеон по ній перекази через наш додаток без комісії і зняття власних коштів також. Якщо у вас дійсно була просрочена заборгованість, то вам можуть зателефонувати і попередити про неї, але спілкування має бути коректним і без погроз. Якщо під час дзвінків вам або вашим родичам погрожували, то приносимо за це вибачення і буде вдячні, якщо опишете детальніше про такі випадки в особистих повідомленнях, будемо розбиратись

ybloko
ybloko
11 лютого 2022, 12:27
Поганий з вас Аналізатор, у альфи умови та тарифи кращі ніж у багатьох банках, по картках точно
А по кредитах, завжди буде переплата
Ans
Ans