Увага ! Альфа-Банк «шахраї та здирники»

A1231230 2 лютого 2022, 10:57
Доброго дня! В зв«язку з тим що в мене заблокували рахунки, виникла заборгованість по картковому кредиту за грудень 2021 р.-січень 2022 року, оплата обов»язкового платежу до 5 числа кожного місяця. В результаті чого виник борг 1820,00 грн. при обов«язковому платежу щомісячному -370 грн. Де взявся такий борг пояснити і в відділенні мені не змогли, зіслались на те що це якось рахує програма. Ну сама винна -оплатила 19.01.2022 року. В відділенні уточнила: «Це весь борг?» На що отримала відповідь до 5 лютого я нічого не винна. Через 5 днів, пролунав телефонний дзвінок з Альфа -банку.І мені повідомили, що в мене борг -1100 грн. Сказати що я була здвивована, це не сказати нічого. Я просто була в шоці. На прохання розшифрувати цю суму, після довгої мовчанки в трубці телефону, сказали що перетелефонують, не можуть зразу відповісти.І ніхто не перетелефонував. А от сьогодні знову пролунав дзвінок з Альфа -Банку, вже з погрозами і сума вже боргу -270,00 грн. Я пишу для людей, які перш ніж співпрацювати з банками читають відгуки. Прошу, не зв»язуйтесь, якщо не хочете, щоб приходилось пити заспокійливі. Це шахраї та здирники!

Sense Bank
Sense Bank
2 лютого 2022, 11:05
Приносимо вибачення за те, що вам не змогли надати відповідь, що це були за списання та чому вони виникли. Бажаємо розібратися в цій ситуації більш детально, тому додатково написали вам в особисті повідомлення для уточнення інформації.
Ans
Ans
19 липня 2022, 2:51
Обратиться в отделение или на горячую линию НБУ

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Увага ! Альфа-Банк «шахраї та здирники»