Скриті комісії та відсотки за користування карткою, шахрайство

Viacheslavv 25 грудня 2021, 11:48
В друге повівся на цю установу й на виході вийшло те саме. І так презентую картку «Еко максимум». Працівники цього «банку» видають цю картку з пільговим періодом до 62 днів по заборгованості, що виникла в наслідок торгових операцій. Це брехня й замилювання очей. Здійснив торгову операцію в Еко маркеті на суму 5378,40 грн. -17.11.2021р. А вже 26.11.2021р. вони нарахували 188.24 грн. за обслуговування цієї картки. Питання: де ваші 62 дня пільгового періоду? І це ще не все… Коли я поняв, що працюю з шахраями вирішив зразу погасити всю суму й сплатив 23.12.2021р. суму 5566.64 грн. Й вуаля закрити не вийшло, бо 24.12.2021р. вони нарахували мені 0.01 грн. за користування кредитом. Нікому не рекомендую цю шахрайську установу з скритими відсотками й незрозумілими нарахуваннями, глупими поясненнями.
25 грудня 2021, 12:49
Під пільговим періодом мається на увазі, що відсоткова ставка на безготівкові операції складає 0,01% річних, але комісії та відсотки по готівковим операціям списуються стандартно. В тарифах вашої картки зазначена комісія за РКО 3,5% від суми боргу на розрахункову дату, яка і була списана. А сума відсотків була списана тільки по закінченню пільгового періода та по пільговій відсотковій ставці. Ці комісії не приховані і відображаються в тарифах картки. Ми не думали вас обманювати і всі списання були згідно тарифів. Якщо у вас ще залишились питання по умовам вашої кредитки, то з радістю надамо відповідь в приватних повідомленнях

Viacheslavv
Viacheslavv
25 грудня 2021, 16:01
Якщо б працівники вашої установи при офермленні картки «Еко максимум» пояснювали, що пільговий період діє тільки за користування кредитною лінією по торговим операціям, а обслуговування картки 3.5% не підпадають під льготний період, то було б все вірно як ви пишите. А так ця картка завуальована під продукти нормальних банків, таких як Приват банк, Кредо банк, які дійсно надають пільговий період за користування кредитними грошима при здійсненні торгових операцій. Якщо б ваші працівники пояснювали, що 42% річних нараховуються на кредитні кошти в любому випадку при здійсненні торгових операцій й додатково 26% після закінчення льготного періоду, що по факту складає 68%, то цю картку ніхто б неоформлював собі. Називайте речі своїми іменами. Й не вчиняйте окозамилювання на кшталт банківських продуктів у РФ. З Новим Роком й бажаю вам працювати так, щоб були тільки позитивні відгуки.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Скриті комісії та відсотки за користування карткою, шахрайство