Дискримінація клієнтів без ІПН

Dima Koshevets 14 грудня 2021, 20:56
Користуюся Альфою вже 3 роки і за цей час в мене були лише приємні враження. Тому і порекомендував своєму брату відкрити у них картку і почалося.
При реєстрації у новому додатку Sense, в який майже насильно переводять усіх клієнтів, потрібно ввести ІПН, але мій брат від нього відмовився. В інших банках при реєстрації це поле заповнюється нулями або існує опція «відмовився». У Альфі такої опції не було, тому ми звернулися в підтримку. Після більш ніж години очікування (за цей час брат встиг успішно зареєструватися в Приваті) мені відповіли що «картку можна оформити у відділенні, але користуватися мобільним додатком не зможе».
Я вважаю це є очевидною дискримінацією за наявністю ІПН.
Керівництво банку і розробники додатку мають забезпечити технічну можливість усім клієнтам без вийнятку користуватись всіма послугами банку. Це те саме, що я у вас кредит візьму, а віддам лише половину через 10 років — не зовсім логічно.
Сподіваюся незабаром у нас з’явиться можливість користуватися вашим банком без обмежень
14 грудня 2021, 23:46
Дякуємо за зворотній зв'язок. Ми розуміємо, що з особистих причин деякі люди можуть не мати ідентифікаційного коду, але в той же час можуть бути клієнтами нашого банку. Поки що немає можливості для того, щоб такі клієнти могли використовувати мобільний додаток без ІПН, але вони наші клієнти та можуть виконувати всі потрібні операції через наші відділення. Ми приносимо вибачення за незручності.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк