обманщики и мошенники!!!

vanperl 10 грудня 2021, 17:06
18/11/21 писал здесь о мошенничестве с бонусами. Мне создали обращение № 1−39958113041 где пообещали до конца месяца начислить бонусы. 29/11/21 опять написал им в фейсбук и они ответили что ждите до завтра. 30/11/21 опять пишу им в фб и спрашиваю где мои бонусы? Они часа 3 переписывались между отделами и наконец ошарашивают меня, что по техническим причинам бонусы будут начислены 10/12/21!!!
Они за 12 дней не могли решить технические причины!!! Сегодня уже 10/12/21 и бонусов опять нет!!! На вопрос в ФБ ответили что передают вопрос во внутренний отдел и ответят в течении 24 часов. Опять за 10 дней ничего не решили!!! Я не понимаю, как можно быть таким безответственным? Никому не пожелаю быть клиентом такого мошеннического банка!
10 грудня 2021, 18:40
По вашому зверненню позитивне рішення на вашу користь і виплата буте. Термін перенісся по технічним причинами, які звичайно не була заплановані. Виплата бонусів буде протягом наступного тижня і додаткових 50 бонусів, як вибачення за затримку вже в понеділок. Ще раз вибачте за затримку, сподіваємося на ваше розуміння.

10 грудня 2021, 18:48
По яким технічним причинам??? Бонуси за листопад прийшли сьогодні в обід. Це якісь інші бонуси??? Або вони не за поїздку в метро? Чомусь з бонусами за листопад нема технічних проблем. Вже 2 рази у вас незрозумілі, а другий раз взагалі дуже підозрілі технічні причини. Може треба змінювати керівництво технічного відділу, щоб не було так багато технічних причин?
10 грудня 2021, 18:51
Я кожний раз за 2 дні до закінчування терміну писав у ФБ, нагадував, але мені увесь час писали відписки, що усе добре, що бонуси будуть вчасно, а могли би дійсно перевірити чи щось робиться чи ні, прискорити, нагадати відповідним службам.
13 грудня 2021, 12:47
Сьогодні вже понеділок. Де додаткових 50 бонусів, як вибачення за затримку? Знову брехня.
13 грудня 2021, 12:53
А може вам краще подякувати, ніж так нахабно вимагати 50кешиків
13 грудня 2021, 13:40
Подякувати за що? За те що мені вже місяць не нараховують бонуси які повинні були нарахувати? За те що вже 2 рази переносили терміни виплати бонусів? За суцільну брехню про технічні причини? За що дякувати???
13 грудня 2021, 13:01
Понеділок ще не закінчився)
13 грудня 2021, 13:49
Так мені відповідали 30 листопада і 10 грудня. І нічого нема…
17 грудня 2021, 12:59
10 грудня була відповідь що бонуси будуть на протязі тижня. Де бонуси??? Сьогодні вже п ятниця і знову ніхто нічого не робить!!!

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк