Загадкова коміссія на >22% кредитного ліміту за 1 день.

kapchi 6 грудня 2021, 11:35
Відкрив картку і отримав 5000 грн кредитний ліміт.
Поповнив карту та використовував своі грощі (перекази, покупки).
Потім ознайомився з правилами кредитного ліміту вирішив використати можливість та зробити покупку на 10000 грн (~5500 грн власного рахунку та ~4500 грн за рахунок кредитних). Все пройшло успішно, наступного дня використав ще ~200 грн на покупку онлайн.
Через день бачу стан рахунку -6120 грн (хоча кредитний ліміт лише 5000 грн, який навіть не був вичерпаний). В історіі витрат додалась ще одна позиція — коміссія 1129 грн (22,6% від кредитного ліміту за день); причому коміссія з’явилась ще перед витратами за кредитний ліміт 😲.
Відкрив я карту лише тиждень тому, тож просрочки ніякої бути не може. На природу цієі коміссіі підтримка відповіді не дала.
7 грудня 2021, 12:51
Питання було вирішено. Так як на момент проведення операції були використані власні кошти, то комісії за такий переказ не передбачено. Помилково списану комісію повернули на рахунок

Sense Bank
Sense Bank
6 грудня 2021, 12:03
Беремо ваше питання в роботу, додатково відпишемо в особисті повідомлення
6 грудня 2021, 18:51
Проблема вирішена, комісія повернута на рахунок!
Андрій Клементьєв
Андрій Клементьєв
6 грудня 2021, 23:47
И обязательно закройте весь долг по кредитной карте, в противном случае вам будут начислять 37% годовых от 15500 грн, ежемесячно, это почти 500 грн. Потому что операции, приравненные к операциям с наличными, совершенные в кредит, при оплате вами платежей по этому кредиту погашаются в последнюю очередь. Чтобы это для вас не стало сюрпризом. И, да, Альфа-банк хитрит — на самом деле он не предупреждает о комиссии за такую операцию. Да, в тарифах это все есть. Но понять, что эта операция будет приравнена к снятию наличных или переводу средств, сразу невозможно.
9 грудня 2021, 20:54
С тарифами я ознакомлен, и знаю что снятие или перевод кредитных средств оплачивается в последнюю очередь. В моем случае, проблема была в том что банк посчитал перевод собственных средств, как кредитных. Банк исправил эту проблему, средства вернулись.
На самом деле, не считаю что банк «хитрит» — такие у них условия, это как покупать машину, а потом удивляться что еще и за бензин платить нужно. Поэтому в большинстве случаев вина на провтыке на клиенте.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Загадкова коміссія на >22% кредитного ліміту за 1 день.