Заблокували кешью клуб

Orelll 10 листопада 2021, 20:39
Набил орехов по категорії АЗС на 974 грн, заблокировали бонусну програму и удалили оставшиеся 274 бонуса, разбираюсь (причину не в чате, не живой оператор не знают)

Sense Bank
Sense Bank
10 листопада 2021, 20:49
Взяли ваше питання в роботу
ybloko
ybloko
10 листопада 2021, 23:28
Интересно, озвучат ли?
12 листопада 2021, 13:54
Я не забуду і обов’язково тут напишу усю правду
15 листопада 2021, 11:49
Зробив запрос там де купляв паливо на АЗС на накладні за півтора місяця, мене культурно послали та дали одну накладну яку відразу сфотографував і відправив у техпідтримку.
15 листопада 2021, 14:53
Доброго дня. За наданою вами інформацією неможливо визначити, який саме товар був придбаний по всім зазначеним операціям. Для можливості розгляду питання щодо відновлення в Програмі Винагород, необхідно надати товарні чеки. Якщо вони не збереглися, їх копії можна запросити у продавця. Додатково, звертаємо вашу увагу, що згідно п. 3.7 Правил, бонуси не нараховуються за операції придбання товарів та послуг на користь третіх осіб. На даний момент Банк не може задовольнити ваше прохання щодо відновлення в Програмі Винагород. З повагою, Альфа-Банк!
15 листопада 2021, 14:55
Спробуйте зайти в любий супермаркет і узяти чек хоча б за вчорашній день я вже мовчу про півтора місяця!!!
Yaryna1
Yaryna1
16 листопада 2021, 6:52
Така ж ситуація, на збирала бонусів по одній з категорій, і мене також заблокували у програмі лояльності.
Якщо банк не хоче давати 1000 бонусів по категоріях то для чого встановлювати саме таке обмеження, чому не 500 як усі банки роблять, альфа банк вирішив виділитися кількістю бонусних нарахувань, але тих хто користується цією послугою блокують, не розумію для чого, якщо я роблю велику кількість покупок з кредитної карти то це явно не від того що немає що робити, а тому що мені це потрібно
Де знайти усі чеки поняття не маю, я перевіряю не відходячи від каси і викидаю

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк