Знов щось пішло не так

Александр Савельев 10 листопада 2021, 11:05
Знов виникла проблема, по карті *8734
08/10 — відбувається повернення на мою карту грошей у розмірі — 216,05 грн — в застосунку операція відображається
10/10 — має відбутись фактичне зарахування (принаймні у системі воно є).
Але баланс не змінинюється по карті у виписці!!! Помічаю до речі це випадково!
Дзвоню до оператора. Знову щоб з'єднатися з ним чую цей невдалий «жарт» робота — ну знову ви з цими оператороми. Хоча я встановив стиль спілкування — діловий.
Перший оператор зникає кудись на 5 хвилин і повна тиша.
Другий оператор дійсно підтверджує що баланс не змінився, але чому він не знає. Сказав буду виясняти.
Чекаю.
Загалом знову складється враження що намагання є робити сервіс достойним. Але й постійно якись проблеми, застосунок постіно вилітає.
В очікуванні відповіді. До речі на перше запитання-відгук мій про те чому я не зміг приєднати карту через бота visa, cvv код і систему портмоне я так і не отримав.
10 листопада 2021, 11:48
Добрий день! У осообистіх повідомленнях все детально розписали стосовно поврення коштів та підв'язки картки до ресурсів. Дзвінки в контакт-центр будуть перевірені на коректність надання інформації.  Стосовно додатку ми повністю згодні, що додаток не має зависати та  має працювати без помилок. Наша команда активно працює над стабільністю роботи додатку  і з кожним оновленням ми будем робити додаток ще кращим, це найпріорітетніша задача зараз. Сподіваємось, що в подальшому співпраця з нашим банком будет приносити вам лише позитивні емоції :)

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк