Ксенія Лутицька та Данило Буковський 🔥❤

Tarasbakhir 3 листопада 2021, 1:32
Ніяк не міг активувати карту, тоді вирішив набрати по відеочату оператора (на годиннику 00:00 ночі) відповідає Ксенія, мега позитивна та щира дівчина, яка мене бистро і головне доходчиво пояснила, так скажемо на «хлопський» розум. Після чого, Ксенія заповнила анкету (все дуже просто і швидко), але не все так просто, на передостанньому кроці, все висне та вибиває помилку, після чого, професійний оператор знаходить вихід, та пропонує мені переключити на іншого оператора, і продовжити з ним з того ж кроку. Мені сподобалось, що Ксенія зреагувала швидко та професійно.
Під'єднання відбулося швидко, тут я вже познайомився з Данилом, щирим хлопцем, який мені теж все пояснив, і описав наступні кроки, але старання були марними, тому що платформа знову мене «вибивала».
Тоді Данило пропонує знуля подати заявку, та знову зв’язатися з оператором (Великий плюс, що оператори з якими я працював, вирішення проблеми знаходили дуже швидко, профі 🔥)
Я знову зробив все як мені сказали. Мене знову підключає до сяючої Ксенії, ми знову заповнили заяку, пройшли всі кроки, чекаємо поки грузить… і розуміємо що ситуація схожа до першого випадку… на що, ми подумали та вирішили спробувати в 3тє. На третій раз мене Під'єднює до Данила, він мене швидко перевів на лінію до Ксенії. Ми все знову швиденько заповнили і все получається на УРА 🥳
ВЕЛИКИЙ плюс, що оператори щирі, та позитивні, з такими дуже легко спілкуватися та жартувати, і реєстрація проходить не тільки швидко, а і весело.
Не побоюся цього слова ПРОФЕСІОНАЛИ, як кваліфіковані спеціалісти вирішили всі питання на ура, а головне, бистро, так на годиннику 00:35 а в мене веселий настрій, та новесенька карта в банку, завдяки чудовим працівникам, Ксенія Лутицька та Данило Буковський.
Ще раз Вам велике спасибі🙏🏼❤
Залишайтеся такими живчиками, обняв вас міцно
P.s: Ваш новий клієнт
3 листопада 2021, 8:28
Юху 🎉
Дякуємо вам за шикарний відгук! Раді бачити вас клієнтом ❤

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Ксенія Лутицька та Данило Буковський 🔥❤