Розвод про % ставку кредиту в Альфа банку

Ігор Корсун 2 листопада 2021, 11:54
Мені прийшло повідомлення він Альфа-банку у вайбері про кредит під 19.9% річних. Це офіційний канал Альфа-банку в якому я получаю також повідомлення про усі затрати по карточці. Тобто це не якийсь там лівий канал.
Пісял того, як я клікнув на посиланні, у мене відкрився додаток Альфа банку з умовами кредиту. Де як завжди крупними цифрами написано досутпна сума кредиту, і кілкість місяців, а дрібними як завжди написано реальні умови. І що ж я там побачив, що там написано що кредит під 35%.
Я пробував міняти різну кількість місяців, але відсоток за кредит так і залишався 35. Я написав у підтримку, на що мені зрозуміло прозвучала стандартна відмовка, що якимось там клієнтам банку доступна така відсоткова ставка, але я не попадаю в їх число.
Відповідно стає питання, навіщо мені, тобто тому хто не попадає в число тих, кому доступна така низька відсоткова ставка, в моєму особистому чаті з Альфа банком повідомляти про те, що насправді мені не доступно. Що це якщо не звичайний развод?

Одни словом неприємно відчувати коли тебе намагаються розвести, і потім ще й пояснюють те, що ти типу дурний і не розумієш про що там написано.
2 листопада 2021, 13:11
Так, є кредит під 19.99% річних. Цей відсоток нараховується на залишок. Але в такому кредиті буде ще присутня щомісячна комісія 2,35% від суми кредиту щомісяця.
А в додатку була пропозиція про 35%, але без комісії. По факту, це виходить вигідніше ніж 19,99% + 2,35% щомісяця.
В смс вказані були загальні умови, а в додатку вже персональна пропозиція.
Про умови кредиту попереджаємо перед оформленням, шрифт додаткових умов достатнього розміру.

Ігор Корсун
Ігор Корсун
2 листопада 2021, 17:28
Це і є ні що інше як прихована інформація, і плюс до всього надсилається тому хто нею не може скористуватися, що і називається розвод :(
Біль того посилання в смс веде на геть інше повідомлення і кредит з іншою відсотковою ставкою. Що це як не прагнення заплутати клієнта?

Якщо вже вести мову про те як має бути щоб таких відгуків не зʼявлялося, то як мінімум посилання в смс має привести мене на кредит саме з тими відсотками про які в ньому написано. А не на геть інший кредит з геть іншими умовами.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Розвод про % ставку кредиту в Альфа банку