Банк Г@но

Natapryz 30 жовтня 2021, 22:14
Користуюсь послугами банку вже не один рік, активно кредиткою. З 2019 року завжди вчасно оплачую навіть в більшій сумі ніж мінімальний платіж по кредитній картці. 31.08. 21 мною знято було кошти з кредитної картки. Пільговий період чи то 40 чи навіть 60 днів. Частина суми по кредитній картці ще раніше було переведено в товар в рострочкі із ініціативи банку на 18 платежів. По рострочкі залишається ще ±12 платежів. Що робить банк: 17.09 закриває кредитну лінію і всі суми (товар в рострочкі і кошти які ще знаходилися в пільговому періоді) виводить в мінус БЕЗ БУДЬ ЯКОГО ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Дізналась про закриття ліміту коли зателефонували з банку із вимогою внести повністю суму по кредитній картці. В чаті банку відповідь: Банк закрив вашу кредитну лінію, причини даного рішення нам не відомі, по закінченню кредитної лінії уся сума заборгованості перейшла в прострочену заборгованість. На жаль відмінити дане рішення не можливо, і дану прострочену заборгованість потрібно погасити як можна швидше (.
Більш того тепер постійно телефону і погрожує. На будь який діалог йти не хоче. При мої пропозиції платити частково грубить в наглій формі. Типу ідіть шукайте гроші по родичах ваші діти будуть за вас платити, телефонують знайомим з вимогою погасити мою заборгованість. Нагадую я завжди вчасно вносила платежі.
30 жовтня 2021, 22:54
Банк в односторонньому порядку приймає рішення про продовження кредитного ліміту на підставі п. 4.3.15 Договору про банківський обслуговування фізичних осіб.
При наявності заборгованості її потрібно погасити в повному обсязі. Розуміємо, що одразу погасити всю суму може бути важко, тому можете сплачувати щомісяця мінімальний платіж в подвійному розмірі або оформити інший кредитний продукт для закриття заборгованості. З приводу погроз по телефону, то такого не повинно бути і з вами мають спілкуватись коректно. Напишіть нам в особисті повідомлення ваші дані і ми допоможемо вирішити ваше питання

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк