Банки нагло обкрають

Nataleenbg 17 вересня 2021, 15:13
Читаючи попередні відгуки, я повністю підтримую, хто попав з банком Альфа на кошти. Так дійсно, банки обкрадають рахунки. Мені мала зайти сума, але чомусь 12 євро як мені пояснили, забирають банки респонденти. Де в нашому договорі, чи можливо ще десь документально підтверджено чи донесено клієнту, що з 15 євро я маю віддати 12 євро на комісію. Це вже смішно. Тому Альфа банк вже однозначно не рекомендується. Клієнти, які відкривають іноземний рахунок, мають знати відсотки списання сумм хоча, потім вирішувати, з яким банком їм краще співпрацювати. Такої інформаціїї від менеджера не було. Скільки ще інформаціі приховано від клієнта?
17 вересня 2021, 16:29
Зарахування SWIFT переказу проходить без комісії з нашого боку. Комісія може бути утримати банками-кореспондентами до того, як буде зарахована на ваш рахунок

17 вересня 2021, 15:21
=== Мені мала зайти сума, але чомусь 12 євро як мені пояснили, забирають банки респонденти. Де в нашому договорі, чи можливо ще десь документально підтверджено чи донесено клієнту, що з 15 євро я маю віддати 12 євро на комісію. Це вже смішно. === Первый раз со SWIFT имеете дело? Банки-корреспонденты, кстати, а не банки-респонденты.
Nataleenbg
Nataleenbg
17 вересня 2021, 15:27
Так, перший раз, отримую кошти певний період, але дана ситуація перший раз
17 вересня 2021, 15:55
Почитайте о SWIFT и о комиссиях с ним связанных. И я бы сказал, что 12 евро — это как для SWIFT еще и сносная комиссия. Ну и это не комиссия Альфа, а комиссия банка-корреспондента из какой-нибудь условной Германии, например. Альфе деньги приходят уже за вычетом этой комиссии, так что это не она Вас обокрала.
Zhmunya
Zhmunya
17 вересня 2021, 16:18
Платежи до 1000 у.е. и SWIFT не совместимы — дорого получается. Это должны понимать отправители средств и вы как получатель, соглашаясь на такой тип оплаты.
Есть альтернативы по переводам — используйте их для сумм меньше 1000 у.е.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк