Додаток містить баги, а за незручності - одні лиш вибачення

MachOleg29 13 серпня 2021, 23:10
Новий додаток банку Sense app, який так рекламували і на який я так надіявся, останні два тижні дуже підводить: оновлюється без попередження, часто висне, не працюють необхідні функції в самий потрібний час. Тому доводиться з ним мучитися або користуватися старим чи робити операції через браузер, що не завжди зручно. Цього тижня у додатку виник новий баг — всі видалені ярлики з робочого столу повертаються туди як жахливі чорні кола, що псують весь дизайн і зробити з ними вже нічого не можна. Для мого естетичного смаку це неприпустимо і я гублюся, коли робочий стіл засмічено незрозуміло чим, а я не можу нічого зробити. Коли я звернувся в службу підтримки, мені за 2 дні частково помогли, але залишився один неприємний ярлик, з яким досі нічого не можуть зробити, кажуть, що це проблема в усіх клієнтів. За терпіння і як компенсацію за незручності я попросив бонуси, але мені відмовили, аргументуючи тим, що одноразово вже надали бонуси і за внутрішніми правилами банку більше не можуть їх надати. На прохання ознайомитися з цими правилами, вони відповіли, що то внутрішні, вибачилися, а хто зна, чи такі дійсно є, але навіть якщо є, то банк лише одноразово компенсує за свою помилку?
16 серпня 2021, 13:34
MachOleg29, Доброго дня. Sense це новий продукт. Ми постійно працюємо над вдосконаленням Sense SuperApp, додаємо нові функції, усуваємо виявлені баги. Нам шкода, що виникла така ситуація з ярликами на робочому столі. Додатково написали в приватному повідомленні.

ybloko
ybloko
13 серпня 2021, 23:14
Єстет та мисливець за бонусами???
Sense Bank
Sense Bank
16 серпня 2021, 8:28
MachOleg29, В роботі.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Додаток містить баги, а за незручності - одні лиш вибачення