Нет второго шанса произвести первое впечатление (как говорят тру манагеры)

Riky 11 серпня 2021, 15:50
Відділення за адресою: Житомир, вул. Перемоги, 7-А
Оставляю отзыв для ответственных лиц. Два дня назад решил стать клиентом и заказать два карточных счета грн. и usd. Вначале на отделении девушка перепутала visa и mastercard (увидел уже дома). Потом начал пользоваться переводами на биржу с гривневой карточки, интерфейс биржи высвечивал нулевую комиссию, а по карточке Приватбанка не нулевую, что конечно меня обрадовало. Прошли сутки и на карточке баланс стал отрицательным, оказывается комиссия была, но сразу не показывалалась. Обратился за поддеркой в чат (девушка оператор казала что переключит на коллегу, мол подождите сейчас поможем), прошло более получаса… Поехал в отделение, там узнал что в приложении Sens нет возможности посмотреть текущие остатки после каждой операции. Закрыл все карточки и попрощался с Альфа-банком.
12 серпня 2021, 15:01
Riky, Нам шкода, що залишились такі враження. Хотілось би провести роботу над помилками, та без ваших даних цього зробити не зможемо. В додатку можливо перевірити баланс на карті після здійсненої операції.Відображення комісії залежить від типу операції.

11 серпня 2021, 16:07
Riky, Просимо надіслати в приватному повідомленні ідентифікаційний код. Таким чином ми зможемо відшукати Ваші дані, розібратися в ситуації та надати якісний зворотній зв’язок
11 серпня 2021, 16:21
AlfaBank, нажаль вже запіздно. Я вже не є вашим клієнтом. цей відгук залишив тільки для того, щоб Ви могли виправляти свої недоліки. Проблема не зі мною, а у Вашому мобільному додатку Sens. По зменшенню ступеню значності (як на мене): 1) Не можливо бачити у додатку Sens поточний залишок після здійснення кожної операції. Це необхідно для самостійного контролю і не булоб причини звертатись у чат. 2) Не відображається реальна комісія до здійснення транзакції по картках. Стягується згодом, тому не можливо правильно прорахувати витрати. 3) Час очікування оператора більше 30 хвилин (при першому звертанні) у чаті.
12 серпня 2021, 8:35
Riky, Нам шкода, що залишились такі враження після спіробітництво. Хотілося б провести роботу над помилками та без даних цього зробити не зможемо.
12 серпня 2021, 23:58
AlfaBank, у попередньому повідомленні є три пункти, почніть з цього. З повагою, Riky.
ybloko
ybloko
13 серпня 2021, 2:07
Вы печаль, а не клиент В приложении есть была, возможность смотреть остатки после каждой операции😏
20 серпня 2021, 12:26
Ybloko, ключевое слово «была». Оператор банка не смогла показать. А вы тогда «грусть и невежда».

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Нет второго шанса произвести первое впечатление (как говорят тру манагеры)