13775870 11 листопада 2022, 8:56
Сильных сторон у этого банка просто нет, а вот слабых более чем достаточно (жаль что здесь можно выбрать только 3)
И так начнём…
Банк и клиент всегда были на расстоянии, банк сам по себе, клиент к сожалению сам по себе. Тобой заинтересованы только один раз- когда ты открываешь депозит, когда берёшь кредит или вообще связываешься с этим банком. Отделений мало, а всвязи с войной стало ещё меньше, постоянно отделения закрываются. Парадокс, закрывают удобные, оставляют во всех смыслах неудачные отделения. Денег всегда на отделениях не хватает, номинал купюр скудный (или только маленькие или крупные купюры), в банкомате вообще номинал купюр поражает — по 20, 50, максимум 100 гривен, а если клиент снимает 100000 то ему «танцевать с бубном» очень долго. Касса и кассир вам не поможет, может только сообщить- «банк обменом не занимается», вот так.
депозиты, ставки маленькие. Кредиты, ставки высокие. Мобильное приложение было сносное, его меняют на новое и … и оно в 1000 раз хуже старого, капец, это возможно только в этом банке!!!
Итог- не рекомендую.
Берегите свои нервы и деньги.
11 листопада 2022, 13:28
Дуже вдячні за такий розгорнутий відгук. Нам не важливо, клієнт оформлює депозит чи кредит, ставлення у нас до всіх однакове. Відділень дійсно стає меньше, але з'явилось багато альтернативи, як вирішити питання не виходячи з дома: чат/відеочат/гаряча лінія. Банкомати без затримок поповнюються купюрами, дуже дивно, що виникла така проблема. В банкоматах є купюри номіналом 50/100/200/500/1000. Щодо ставки по депозиту, одні з найкращих умов, в залежності від терміну. По кредитам є реструктуризації та акції 80/20. Щодо додатку, постійно працюємо над ним та робимо краще. Помилок не робить той, хто нічого не робить 😢
Lol1234 10 листопада 2022, 10:51
Відділення за адресою: Ужгород, вул. Швабська, 36
Поповняла картку альфа банку у відділенні банку через банкомат, оскільки працівники каси ніколи не мають бажання прийняти від клієнта кошти на поповнення карти, а відразу «посилають» у банкомат. Банкомат взяв кошти у розмірі 50000 і «подавився» ними і написав технічна помилка звертайтесь до банку. Звернувшись відразу до банку мені сказали: «звернення ми зафіксували, термін розгляду 45 днів». Банкомат майже відразу інкасували, оскільки на все місто тільки 2 чи 3 банкомати. Але банк не поспішає повертати кошти оскільки хоче на протязі цілих 45 днів ними користуватись «на шару» думаю клієнту банк недає в користування таких грошей безкоштовно!
Будьте обережні і оминайте цей банк-шахрай у якого розумні банкомати і забирають такі суми для внутрішнього користування банку!!!
11 листопада 2022, 8:51
Ситуація дійсно неприємна, врахуємо на майбутнє. Ваші кошти вже на місці, там де і повинні бути. З співробітниками відділення буде проведено бесіду, бо це недопустимо. Дуже прикро, що саме такий досвід ви отримали у співпраці з нами.
spam2023 9 листопада 2022, 9:54
купляли у квітні військові овдп через застосунок, ніби все супер, без комісій (приват отдихає), овдп погасилися, забрали кошти, але почалося найцікавіше. На прохання надатаи виписку (щоб з неї переписати інфо для заповнення річної податкової звітності) саппор у чаті післав у відділення. Але відділення у моєму місті закрилося у травні чи червні. Тобто я маю їхати за справкою у інше місто у той час, як усі банки і держоргани переходять на безпаперовий документообіг цей російський банк винаходить покарання для пересічних, хто посмів купити військові облігації.

Йдіть за своїм військовим кораблем, будь ласка. Слава Україні.
9 листопада 2022, 10:14
Хочемо дізнатись детальніше про те, що сталось, і по можливості — вирішити ваше питання, тому вже пишемо вам у особисті повідомлення. Дякуємо за ваш відгук про нашу роботу♥
geriko12 8 листопада 2022, 12:41
Напишу реальный отзыв, как есть) Много лет работаю с банком, во время войны единственный банк который оставил кешбэки на карте! банк у которого всегда четко и без проблем работает приложение на смартфоне, действительно онлайн банк, с кучей функционала! банк который во время войны без проблем выдал валюту «да надо было заказать)», отделения работают исправно, внимательное обслуживание.
А те кто кредиты не хочет возвращать, так вы берете деньги не банка, а тех клиентов которые депозиты ложат в банк, и если набрал денег на всякую чушь типа телефоны, телевизоры и так далее, то будь добр верни, или не бери.
8 листопада 2022, 12:58
Ми дуже раді, що всі ці роки ви залишаєтесь з нами 💕 Безмежно вдячні за ваш відгук, адже слова вдячності мотивують нас працювати далі та робити все можливе для того, щоб ставати краще для наших клієнтів 😊

Бережіть себе та близьких. Все буде Україна 💙💛
bipvel 5 листопада 2022, 6:53
Крайне непорядочная политика банка, вводить клиентов в заблуждение, ради получения своей выгоды: в приложении пишется, что нет задолженности, а по итогу всплывают проценты какие-то, их вычитают, создавая задолженность и снимают плату 100 грн, так как придумали снимать 100 грн с кредитных карт, если есть задолженность свыше 20 грн… Естественно клиенты оплачивали б эти проценты до расчётной даты, если б кто-то уведомлял о них, но это умышленно не делается…
Sense Bank 15 листопада 2022, 8:45
Написали щодо вашого питання вам у приватні повідомлення, але, на жаль, так і не отримали більше інформації для перевірки. Якщо ви все ж таки погодитесь на перевірку та надасте нам ваші дані, ми спробуємо вирішити цю ситуацію. Ви завжди можете написати нам у приватні повідомлення або у наш чат підтримки.
Dexter1995 4 листопада 2022, 12:35
Альфа Банк за эти годы вывел качество обслуживания на новый уровень. В чат поддержки обращаюсь не часто, но случаются ситуации, когда это необходимо и каждый раз остаются приятные впечатления от общения с сотрудниками. В частности, хочу выделить Олю Яневу — очень быстро и качественно предоставила ответы на интересующие меня вопросы. Благодарность Оле за компетентность и оперативность!
4 листопада 2022, 13:00
Дуже вам дякуємо за те, що знайшли час і залишили відгук!

Для нас це дуже важливо і приємно. Передаємо палкий «привіт» від всієї команди та від Олі особисто 😉
verdad 3 листопада 2022, 21:36
Пришло обновление приложения с посылом «для вас индивидуальное предложение по депозитам «но по факту индивидуальное предложения это не работающее приложение которое даже не даёт войти ни то что бы сделать необходимые операции. Ребят, странно как-то выглядит у вас клиентоооиентированность
Sense Bank 4 листопада 2022, 9:18
Чудова новина! Наші спеціалісти вже все виправили й завантажують нове оновлення. Тому очікуйте протягом кількох годин його у сторі. Нам дуже прикро, що ви зіштовхнулися із цією проблемою. Гарного дня.
anastasia9819 2 листопада 2022, 22:11
Вітаю, дуже вдячна оператору Роману Неделько, за те що надав професійну консультацію щодо моєї заборгованості по дебетовій картці, в мене списалися плата за користуванням карткою, я була цьому дуже обурена, так як мене ніхто не попередив про це, а інформація про зміни у тарифах якось оминули мене стороною. а Роман мене заспокоїв, не залишився байдужим та попередив про те що з мене спишется ще плата за користуванням карткою, якщо я зараз не погашу, не закрию її, він мені допоміг вийти з цієї ситуації, я настільки вражена що Роман проявив ініціативу допомогти закрити цю плату, він змінив моє ставлення про обслуговування клієнтів у цьому банку.
3 листопада 2022, 8:52
Дуже вам дякуємо за відгук! Завжди стараємось якщо проблема навіть і виникла, то в першу чергу її визнати і виправитись 😉

Про повернення в тарифи комісії за обслуговування пакету послуг всім клієнтам відправляли push-повідомлення, дуже шкода, якщо не помітили повідомлення, або з технічних причин не отримали його 😥Сподіваємось, що в майбутньому проблеми нам виправляти вже не доведеться і дякуємо вам за співпрацю ❤
Belashkov1963 2 листопада 2022, 19:38
Відділення за адресою: Чернігів, пр-т Перемоги, 96
Хотів подякувати Крилова Сергія, за те що він не залишив мене в скрутній ситуації.
Я за кордоном, номер український не підтримує смс тут, картки заблоковані, увійти в додаток не можу. Але він після дзвінку на відеочаті забрав на особистий контроль, спілкувалися декілька разів і все-таки вирішили питання. Допоміг оформити продукти, розповів як краще погашати кредит і картку. І як це зробити більш вигідніше ніж як я думав.
Дякую вам, за такого спеціаліста.
2 листопада 2022, 19:51
Зробили наш вечір кращим, і ми вже радісно передаємо вашу подяку Сергію♥ Бажаємо вам всього найкращого, і більше без скрутних ситуацій☺
ukrx 2 листопада 2022, 11:56
Делал покупку на сайте. Была возможность выставить счет в гривне, чтобы площадка получила гривну. Выставил. Оплатил. В выписке банка так и отобразилось — списало гривну. Но потом мой баланс уменьшился. В выписке никаких дополнительных трат не было. Позвонил оператору. Проблема — курс. Якобы списали из-за курса.
Получется:
Платил — гривной по счету в гривне. Но списали из-за курса. Муть. Похоже у вас пробелмы в обработке платежей и банк списывает деньги по ошибке.
2 листопада 2022, 12:39
Можливість обрати валюту, в якій будуть вказуватись ціни на закордонних сайтах є завдяки технології DCC.

DCC — технологія, за допомогою якої продавці вказують ціну у валюті країни, де випущена картка покупця, щоб орієнтувати на суму списання за орієнтовним курсом.

Одразу після проведення покупки відбувається блокування суми, тобто вона стає недоступною до використання (баланс зменшується), далі через 2-3 робочі дні (в середньому) банк продавця підтверджує успішність операції і виставляє нам запит на остаточне списання. І вже через МПС запит на списання нам надходить у валюті, оскільки якщо магазин зареєстрований, наприклад, в США, то розрахунок буде в доларах і тільки для вашої зручності ви бачите ціну в гривні.

І якщо орієнтовний курс, за яким продавець подавав на блокування, нижчий від курсу, який діє на дату списання, то, на жаль, різниця буде до знята з рахунку. Однак це працює і в зворотному напрямку, якщо різниця курсу буде на вашу користь, то частина коштів знову стане доступною на балансі
Vanga 777 2 листопада 2022, 9:37
Прийшов в банк купив пару сотень долларів. Ще були доллар в наявності, прийшов через 10хв. ще купити долларів. Підійшов знову до каси, а мені говорять каса працює в залі за 6місцем! Я спочатку не зрозумів, як це каса працює в залі тим паче з коштами. Підхожу до 6місця, а тут мені почали розповідати за депозити на півроку по курсу НБУ. Мені доллари потрібні були сьогодні, а не через півроку!!! Як може працювати банк без каси? Не рекомендую даний банк!!!
14 листопада 2022, 8:51
Уточнили деталі по ситуації, яка виникла у відділенні банку.

На момент звернення до відділення залишок коштів в касі був зарезервований для клієнтів, які завчасно бронювали їх для зняття з рахунків. Логістика, на жаль, дещо ускладнена, тому не завжди можемо забезпечити всіх валютою для обміну :(

Тому запропонували вам альтернативу з оформленням депозиту через валютообмін, як альтернативу, непоганий варіант для заощадження валюти. Шкода, що у вашій ситуації він не підійшов :(
Maksim888 2 листопада 2022, 0:03
Дуже не сподобався альфа-банк. Встановив додаток банку та відкрив рахунок по реф. посиланню друга і повинен був отримати 100 грн. за регистрацію, але гроші так і не зарахували. Картою/рахунком не користувався. Потім пройшло 2−3 місяці, прийшла смс на вайбер, що в мене -500 грн. заборгованості на рахунку. Дзвонив в банк, а там кажуть, що по картці с 1.10.22 почалось платне обслуговування 500 грн /міс. Мені не було про це повідомленно, хоча повідомлення про те, що з мене знято 500 грн. прислали. Співробітник залишив заявку на відшкодування, тому що це помилка банку, що не повідомляють своїх клієнтів про зміни. Сказали, що відшкодування займе від 3 до 5 роб. днів, але прислали смс що відшкодування не буде, потрібно самому погасити заборгованість і тільки тоді можна закрити рахунок. Тепер заручник ситуації, через помилки банку. Наживаються на людях під час війни. Не кращі за окупантів-мародерів. Таких тарифів (500грн./міс.) не має в жодному банку. Нікому не раджу співпрацювати з цим банком.
14 листопада 2022, 8:45
Нам дуже шкода, що виникла ситуація, яка викликала негативне відношення у вас :(

Перевірили всі деталі, про повернення плати за обслуговування по карткам надсилали всім власникам карток push-повідомлення з додатку. З приводу саме такої суми комісії, то це преміальна картка, випущена на найпрестижнішому пластику Visa/MastarCard, доступні максимум послуг від МПС та банку. Але картка в той же час буде безкоштовною при виконанні умов по сумі покупок/залишкам власних коштів в банку.

Якщо не підходять такі тарифи, то можна їх змінити на більш дешевші та з більш простими умовами для безкоштовного користування.
alexander6433 1 листопада 2022, 15:36
Добрый день, 19.10 сделал покупку в магазине цитрус, по акции должен зачислиться бонус в размере 5% (до 500 бонусов), но он зачислен не был. В поддержке отмахиваются уже 2 недели просьбами ждать. Покупка не из дешевых, поэтому расчитывал вернуть часть акционным кешбеком Просьба помочь с зачислением бонусов, спасибо.
1 листопада 2022, 16:30
Добрий день! В подібних партнерських акціях, як правило нарахування бонусів відбувається у разі розрахунку через конкретні термінали (список яких надає магазин). У вашому випадку термінал не був зі списку :( Але ми вже передали на уточнення до партнера, чи належить їм термінал і у разі позитивної відповіді бонуси обов'язково до нарахуємо.

Пробачте, будь ласка, що змушуємо чекати :(
account38 1 листопада 2022, 11:25
Альфа-Банк являється найгіршим банком. Колись було встановлювлено додаток так як подружка попросила що за встановлення буде 100грн. Після того додаток видалено, ось нещодавно прийшло сповіщення на Viber що є заборгованість, заново встановлюю додаток, а там -500 грн за незрозуміле обслуговування картки якою ніхто не користується, про це ніяк не було повідомлено. Було написано в підтримку, сказали «погасимо вам борг на протязі 3 робочих днів після того потрібно закрити рахунок» потім прийшло сповіщення що борг вони закривати не будуть але і я його не збираюсь закривати! В країні війна, а працівники банку просто наживаються на людях. Мені прикро що в моїй країні проживають такі люди, і ще говорите що росіяни погані то чим співробітники цього банку кращі??
1 листопада 2022, 11:31
Вітаємо! Ситуація дійсно засмучує, проте давайте спробуємо її вирішити? Напишемо вам у особисті повідомлення, щоб детальніше розібратись у проблемі♥
zaryada94 31 жовтня 2022, 17:26
Зіштовхнувся з проблемою переказу коштів на карту іншого банку, а саме із зняттям небажаної комісії.
Співробітниця банку Оксана Самойленко допомогла вирішити проблему, чудове обслуговування.
4 зірки за російське походження банку, дуже прикро що цю проблему не вирішують, надія лише на ЗСУ.
Sense Bank 31 жовтня 2022, 17:33
Добрий вечір! Дякуємо за ваш відгук, ми щиро раді, що Оксана Самойленко допомогла вирішити ваше питання так, що ви завітали на Мінфін та залишили про неї таке приємне повідомлення. Вона буде дуже рада.

Стосовно російського походження, то Альфа-Банк Україна є окремою юридичною особою, котра ніяк не пов'язана з іншими банками Альфи. Щодо російських акціонерів, репутація котрих не є бездоганною, то вони ще навесні були відсторонені від управління банком, а також не мають право голосу по акціям банку.
virastarikova 31 жовтня 2022, 8:50
Ніколи не була клієнтом цього банку. Але в магазині техніки мені запропонували оформити кредит через А-банк. Вирішила спробувати. З цього плану нарікань немає, плачу вчасно, пені не отримувала. Можливо буду надалі користуватись послугами
31 жовтня 2022, 9:17
Дуже раді, що у вас вийшло без проблем оформити кредитування на товар. Круто, що не виникає ніяких проблем. Рекомендуємо продублювати даний відгук на сторінку А-Банку, бо це відгуки до Альфа Банку. Спробуйте якось і у нас оформити споживчий кредит )
юрий навроцкий 28 жовтня 2022, 20:56
На війні з травня, і банк Альфа рахує не тільки проценти, а і пеню яка майже вдвічі стала більше ніж сума кредита!!! Постійні погрози по Тел. задіійствують колекторів!
Sense Bank 3 листопада 2022, 19:34
Програма пільг діє згідно Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (стаття 14 пункт 15) та розповсюджується на військовослужбовців, які:
— призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період;
-брали або беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

На жаль, так і не отримали від вас відповідь. Напишіть, будь ласка, нам у чат підтримки або у приватні повідомлення, якщо ви підходите під ці категорії та ще не оформили льготи для військових. Ми неодмінно допоможемо та бережіть себе!
Ilyhaa 26 жовтня 2022, 14:58
Тетяна Ландар дуже привітлива, чемна, а головне професійний фахівець, дуже швидко відгукнулася, у пізню годину у чаті мобільного додатка, швидко зрозуміла проблему, знайшла рішення, та тримала на контролі як проходить налаштування яке тривало декілька днів, кожного дня розповідала про стан звернення. Дуже файна дівчина!
Sense Bank 27 жовтня 2022, 13:56
Вітаємо вас! Вдячні за ваш відгук, обов'язково передамо подяку Тетяні Ландар. Щиро раді, що вона проявила максимальну толерантність до вашої проблеми та допомогла її вирішити. Гарного вам дня.
ArtShtorm 25 жовтня 2022, 13:20
Покупал в феврале две покупки на алиэкспрессе, оплатил гривневой картой доллары по курсу какой тогда был (где-то 29 с копейками) из-за войны посылки не дошли, ждал почти полгода когда китайцы сделают возврат, открыл чарджбек в банке в итоге.
Где-то месяца два все это длилось, наконец альфа вернула деньги, но не по текущему курсу (36,60) а по февральскому.

Считаю это намахалово со стороны банка, ведь магазин сделал возврат не в феврале, а в октябре и соотвественно считать его должны по текущему курсу, а не потому который был 8 месяцев назад.

Поддержка банка ничем не помогла, этот вопрос они рассматривали недели две и решили его в свою пользу, что нужно считать по февральскому курсу. Я на их математике потерял где-то 2300−2400грн. Еще напишу что получал возвраты в других банках (моно/приват) и они всегда пересчитывались по текущему курсу…
27 жовтня 2022, 14:23
Намагалися з вами зв'язатися, щоб уточнити ваші дані та вирішити ваше питання. Можливо ви зараз зайняті, проте ви завжди можете написати нам в особисті для вирішення питання. Без даних, переглянути інформацію неможливо, на жаль.
Дарья Дидовец 25 жовтня 2022, 10:36
Здравствуйте, начну с того что мне по непонятным причинам заблокировали карту, все мне говорили чтоб обращалась в отделение, я пришла в отделение, там тоже нечего внятного не сказали, я написала заяву на закрытие счета, и попросила регистрационный номер, заяву выхожу с банка набераю на гарячую линию мне говорят что нет заяву на закрытие, и номера регистрационого нет такого, возвращаюсь, и мне в лоб говорят да я не хотела закрывать счет
2 листопада 2022, 15:14
Дякуємо за ваш відгук і терпіння, дійсно дуже шкода, що не змогли одразу вирішити ваше питання ще у відділенні.
Зараз вже зробили все що потрібно, кошти вам відправили. Детальніше розказали в особистих повідомленнях.
З приводу ваших коментарів про затримку у переказі коштів. За таких переказів головні реквізити це не лише IBAN, а і ІПН/ЄДРПОУ отримувача, тому у випадку якщо ми переказуємо кошти вам (ваш ІПН), а IBAN іншої особи, то переказ не може бути зарахований і автоматичне повернення платежу за правилами проходить на 4й робочий день.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк