Оператор 5, банк 3

Cutlass 1 липня 2021, 15:55
Вирішив поглибити свої знання з фінансів і придбав онлайн курс в розстрочку від Альфи (єдиний банк партнер освітньої платформи).
Умови прозорі, за 4 місяці переплата 1% річних (це я порахував в абсолюті, бо зрозуміло, що «нульова відсоткова ставка, але є комісія», класика в цілому, але рахувати я вмію).
Безпосередньо перед відкриттям цього інтернет-кредиту (саме так називається розстрочка) я навмисно відкрив їх віртуальну картку, щоб зручніше було слідкувати за сумою до погашення і власне платити кредит (з картки іншого банку на картку альфи долітає швидше, а потім з альфи на кредит альфи має бути так само швидко).
І от час першого платежу — заходжу, а в мене сума поточного рахунку зменшилась на 25 грн. Виявляється, в мене автоматично підключена послуга «Альфа-чек», а це смс сповіщення.
Я обслуговуюсь в багатьох банках і тільки у відсталому «Укргазбанку» (тепер вони «еко») є плата за обслуговування картки.
Альфа вирішила зробити схожу фігню.
Ну я з цим окей, але при відкритті рахунку «все було безкоштовно» і цю послугу я не замовляв.
Чому оператору 5 — я одразу написав в чат підтримки, 25 грн. сторнують і розповів як відключити послугу.
На це я не сподівався, думав скажуть «сам дурак».

Так що якось так. Питання можливо дріб'язкове, але я критично не люблю такі от «блохасті» речі. Вони випилюють довіру.

Всім гарного дня!

п.с. секретна фраза від продажників кредиток від альфи — «ваш сервіс зараз переростає в нав’язливий», саме після цих слів оператор вибачилась і завершила розмову, в якій 5 хвилин намагалась мені розповісти, як управляти своїми фінансами з кредиткою від альфи
2 липня 2021, 8:02
Доброго дня. Дуже шкода, що виникла така ситуація. Плата за послугу Альфа-Чек у вигляді смс-інформування вказана у тарифах картки (можна ознайомитись на сайті). Разом з тим дійсно існує безкоштовний вид даної послуги – push, перейти на який можна через мобільний банкінг. Не забудьте скористатись порадами оператора щодо користування послугою. Кошти, як і обіцяв оператор, індивідуально будуть повернуті, адже ми цінуємо взаємовідносини з клієнтом. Маємо надію на подальшу довгострокову співпрацю, що викликатиме лише позитивні відгуки.

Sense Bank
Sense Bank
1 липня 2021, 16:46

Cutlass, Можете надати ваш ідентифікаційний код в приватному повідомленні ми перевіримо інформацію по Альфа-чеку. Дякуємо!
Cutlass
Cutlass
1 липня 2021, 16:54
В цьому немає сенсу, питання вже вирішено (буде вирішено, коли завтра повернуться кошти).

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк