Брехлива інформація про видачу кредитування

Kris Kriss 6 січня 2021, 18:30
Відділення за адресою: Львів, пл. Ринок, 26
Однозначно лишаю негативний відгук щодо послуг банку.
Н Е Рекомендую
Сплачувала свій перший кредит. Сума про яку мені говорили на початку зараз відрізняється в 9000грн і щей в мене борг на 2000грн і сплачувати я старалась все вчасно як тільки приходило сповіщення в смс. З самого початку я не слідкувала за виплатами на стільки детально бо довірилась словам які мене заговорили, і які мені не уточнили та не прояснили всіх нюансів щодо виплат в достроковий період. І сума яку мені говорили що я повинна сплатити якщо все сплачуватиму вчасно мала становити ~23000грн, а зараз вона перевищує 32000грн.
Я в суд би подала на цей банк з таким кредитуванням.
11 січня 2021, 14:32
Kris Kriss, в договорі, що підписує клієнт при оформленні кредиту, є повні умови: тарифи (% ставка, комісії і т.д.), графік платежів з вказаною датою та сумою платежу, розписаний на весь термін кредитування з деталізацією. Там же є і інформація щодо пільгового періоду. Ваш підпис на договорі свідчить, що ви ознайомлені з ним. Якщо виникають додаткові питання – гаряча лінія підтримки та чат працюють цілодобово. Ми завжди готові відповісти.
Деталі стосовно договору відправили в особистих повідомленнях.
Полезный комментарий
Zhmunya 6 січня 2021, 19:55
Потратили бы время на чтение условий не пришлось бы переплачивать — читайте то, что подписываете и будет вам счастье.
Надо не стараться платить во время, а соблюдать график, тогда и переплата будет минимальной или вообще отсутствовать.
В общем отзыв о человеческой лени, а виноват конечно же банк. Подайте на него в суд и узнаете, кто все таки виноват.

Zhmunya
Zhmunya
6 січня 2021, 19:55
Корисний коментар
sro
sro
10 січня 2021, 17:45
Кто читать умеет — бесплатно рассрочкой пользуется
darinavesna
darinavesna
26 січня 2021, 0:42
Уважаемые, я не знаю какая карта у этого человека, но на моей прикол. Альфа спецом ставит регулярный платеж меньше, чем все списания за период. Таким образом, уводя в долговую яму. Человек платит. а кредит только растет. Так что, Альфа — худший банк как по мне

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Брехлива інформація про видачу кредитування