Коли реструктуризація раптово стає кредитом під заставу майна

julk 23 грудня 2020, 0:38
Нещодавно з'явилась можливість вирішувати проблеми зі своєю реструктуризацією, на яку у мене було 2 договори з тілом до 13 тисяч. По одній на момент втрати можливості виконкувати зобов'язання залишалось оплатити 2,5 тисячі, на іншому решта боргу. Нещодавно прийшла відновлювати доступ до особистого кабінету на відділення після того, як побачила виписку з кредитної історії. Спочатку нараховували по 600-700 гривень, в останні місяці на 2,5 к залишку додали по 5 в місяць, гарно рік закривають хлопці. Але суть навіть не у цьому. Інший кредитний договір в кредитній історії просто не відображається, але дуже гарно є в особистому кабінеті з новою назвою «договір під заставу майна». Я заставила майно під трохи більше ніж 10 к гривень? Та ні, я ще при своєму глузді. На мої логічні питання про походження цієї клінічної картини і чому її приховуть в кредитній історії ніхто не міг дати відповіді ні на відділенні, ні в підтримці. Одним словом, готую з адвокатом вимогу про надання самих договорів, деталізації по ним і всього що буде потрібно для суду. Без суду вирішити нічого і так не вийде, там немає з ким вирішувати і розмовляти, та і не буду я платити їхні фатастичні 19 тисяч з 2,5. Також звернусь до уповноваженого з прав людини з приводу незаконного збору та обробки персональних даних. Нікому не ражду мати справу із цим банком. Все пізнається саме по таким ситуаціям. З 2 банками я вже отримала хороше списання і без проблем закрила свої кредити. З цим доведеться тягатись в суд і зводити тонни макулатури на скарги у всі можливі контролюючі органи та звертатись у суди. Ніхто толковий зі мною не розмовляв, одразу переводили на своїх колекторів у яких одна звивина на весь відділ і знання теми на 0.
23 грудня 2020, 10:51
julk, надійшліть, будь ласка, в особистих повідомленнях номер договору, перевіримо інформацію.
Мінфін
Відповідь адміністратора
3 січня 2021, 18:31
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 03.01.2021).

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Коли реструктуризація раптово стає кредитом під заставу майна