Альфа-банк БРЕХУН

Валентин Рак 16 грудня 2020, 17:31
Альфа банк- це банк, якому довірити свої кошти не можливо. Пишу так, тому що був клієнтом цього банку. Ваші гроші не захищені, і ви потрібні доки вносите свої кошти. Я поповнював свою картку у відділенні банку в банкоматі. Гроші взяв банкомат, а картку не поповнив і кошти не повернув. я звертався на гарячу лінію, писав три заяви, відповідь одна- ваші гроші банкомат вам повернув. правди я так і не добився, тому закрив рахунки і все. Доречі коли закривав картку ще заплатив за послуги банку, хоча картку тільки відкрив і нею не встиг навіть скористатись. Підсумовую- цей банк раджу обійти стороною,
17 грудня 2020, 11:33
Валентин Рак, за результатами проведеної перевірки АТ «Альфа-Банк» згідно з даними АТМ від 17.10.2020р. в результаті здійснення операції поповнення рахунку кошти були повернуті у повному обсязі. Надлишків в АТМ не виявлено.

Smartlor109
Smartlor109
17 грудня 2020, 1:54
Дуже дивна ситуація з грошима. Зазвичай такі випадки трапляються,коли висне банкомат(перепади ел.енер.)Коли розвантажують банкомат,тоді по результатах розвантаження виявляють, чи є лишні кошти і відображають в акті розбіжностей.
Lana30
Lana30
18 грудня 2020, 13:09
Пусть видео с камер в отделении смотрят.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк