Вимагають кошти

qwertyArt 10 грудня 2020, 12:03
Давно заборгованість, яку заморозив на законних правах, як військовий. Зараз телефонує представник банку і ставить до відома, що в мене вже просрочка. Тому що банк в односторонньому порядку вирішив стягнути борг. Виставив дату, про яку мене не повідомив і тепер типу я винен. Мене не повідомили про якісь терміни. Сума мізерна, але принципове питання: ви порушили закон. На гарячій лінії оператор Яна 5 разів кидала слухавку. Я витратив всі гроші, так як безкоштовних номерів немає. В чаті ВИМАГАЮТЬ, щоб я встановив додаток. По іншому допомогти не хочуть. От такий банк. Банк не зацікавлений домовитися. Він вважає, що правий в односторонньому порядку
11 грудня 2020, 12:48
qwertyArt, на підставі наданих Вами документів АТ «Альфа-Банк», проведені заходи, передбачені законодавством України, а саме призупинено нарахування відсотків за користування кредитами та штрафних санкцій.
Відповідно до п. 15 ст.14 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» військовослужбовцям з початку і до закінчення особливого періоду, а резервістам та військовозобов'язаним — з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду штрафні санкції, пеня за невиконання зобов'язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками, та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом не нараховуються.

Зауважимо, що Законом не передбачено можливість несплати інших нарахувань та суми кредиту. Сума використаного кредитного ліміту підлягає до сплати.

11 грудня 2020, 16:25
Дякую, що цитуєте закон, але суть трохи в іншому
4 січня 2021, 17:42
Звернувся в чат на гарячу лінію, так як заплатив платіж ще 25.12, а кошти станом на 4.01 ще не надійшли і щоденно телефонують і вимагають заплатити повторно. Почали переключати на різних спеціалістів. Після 35 хвилин очікування чергового «спеціаліста» — мені так ніхто і не відповів. Мабуть пішли шукати кошти по відділеннях. Шкода, не можу приліпити скріншоти
Пи.Си.: банк відправник стверджує, що кошти переведені банку отримувачу.
Пи.Си.Си: поки писав, час очікування склав 42 хвилини. без змін

Курс валют в Сенс Банк