Нежелание урегулировать вопрос в правовом поле

NastyaSh 6 листопада 2020, 16:13
Доброго дня. Хочу залишити скаргу на Альфа-банк України. Нині ненайкращі часи для усіх. З пандемією covid-19, впав прибуток, як для банків, так і для громадян України.Я вправно сплачувала свої кредитні зобов'язання більше 3 років, але зараз я не маю таких коштів.Тому згідно Закону України я звернулася до суду з процедурою банкрутства фізично особи, про що банк був повідомлен (номер справи також надан).Але вони продовжують надзвонювати, погрожувати мені та моїм рідним (аудіозаписи маю телефонних розмов). 06.11.2020 вони поставили мене на автодозвін, що заважає моєму життю. Дуже прошу розібратися з методами вимагання коштів цього банку. Вони не розуміють, що таке Закон України і зневажають їм.Також залишена скарга в НБУ України та поліцію. Це буде зараховуватись також у суді.

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
6 листопада 2020, 17:52
«...поставили мене на автодозвін, що заважає моєму життю. » - поставте дзвонарів на автоігнор і буде вам щастя. :)
NastyaSh
NastyaSh
12 листопада 2020, 9:41
))))))так и сделано

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Нежелание урегулировать вопрос в правовом поле