Не рекомендую мати справу з цим банком

Astramarium 16 вересня 2020, 17:32
Чудова кредитка з абсолютно чистими двома місяцями безвідсоткового користування при вчасному закритті перетворюється на півтори тисячі переплати зверху.

Хамський персонал, хамські умови, про котрі «випадково» ніхто не згадує або «не знає».
Щоб розуміти наскільки все погано — коли я прийшла закривати кредитну картку охорона викидувала бабусю, котра прийшла до них з такою ж справою. Несподівані умови «дрібним текстом» законно викликали у неї нерозуміння, за це на неї робітниця банку накричала та викликала охорону.

Коли сама намагався закрити рахунок типу без відсотків через додаток, постійно вибивало якусь помилку. Через касу комісія — 50 грн, але вона вже зачиняється. До цього я біля неї простояла 20 хвилин, уваги на мене ніхто не звернув. Сьогодні кредита закрити явно не вдасться, а завтра мені накинуть ще 500 гривень додатково «обов'язковим платежем».

Типовий російський банк, куди очевидно на роботу беруть суто одну мразоту. І у котрого всі процеси побудовані на завданні китнути клієнта по максимуму вже зараз, бо знають, що завтра він точно вже не повернеться.

Категорично не рекомендую контактувати з цією конторою.
18 вересня 2020, 12:11
Astramarium, тарифи картки розміщені на офіційному сайті банку у відкритому доступі: https://alfabank.ua/upload/Tariffs-red.pdf
Ви у будь-який момент можете з ними ознайомитися.

Щоб погасити картку, не обов'язково сплачувати комісію. Можна поповнити картку за допомогою банкомату, переказу з іншого банку тощо. Усі канали погашення наведені на сайті банку: https://alfabank.ua/pogashenie/pogashenie-kreditov

Запит на закриття рахунку можна також оформити через гарячу лінію та чат.
Мінфін
Відповідь адміністратора
18 вересня 2020, 18:05
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 18.09.2020).

zig4free
zig4free
16 вересня 2020, 21:49
Сначала тянут с платежами до последнего, а потом жалуются, что не получилось заплатить вовремя. ну ну

Курс валют в Сенс Банк

USD 39.4 40

Курс валют в Сенс Банк

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Не рекомендую мати справу з цим банком