Альфа банк змушує побачитись у суді

Olesyaart 28 серпня 2020, 19:23
Являють клієнтом цього банку, вже не один рік.До карантину у лютому 2019 року, взяла споживчий кредит без застави.Оплатила 13 платежів, потім, як і більшість українців сіли у фінансовій «ямі», банк пішов на зустріч, оформили кредитні канікули, причому 2 рази, за що звичайно вдячна, не хочеться ходити в боржниках.Прийшов час оплати, але нажаль, в зв'язку зі значним зменшенням доходів, ця сума не є посильною для моєї сім'ї, у якій 3 неповнолітніх дітей, а саме майже 5тис гривень.Банк запропонував реструктуризацію, на 7років 3400 з хвостиком.Ви серйозно? Тіло майже 72000+відсотки=початкова сума, яку я почала оплачувати 90000.За рік я оплатила 61800, які канули в небуття, зараз до сплати 92 тис.Якщо рахувати 3400*84=285тис 600 грн! Просила переглянути відсотки, ніяк не погоджуються, по реструктуризації 43%
Виходить, що по мирному ніяк, залишається один вихід-суд.
31 серпня 2020, 13:07
Olesyaart, доброго дня. За умовами оформленого у 2019 року договору, за надану суму кредиту щомісячно ви оплачуєте банку % та комісію. Вони входять до суми мінімального платежу. Тому лише його частина погашає тіло кредиту. Тарифи вказані у підписаній вами угоді. Також, додатково надано графік платежів, де розписані складові щомісячного платежу на весь період кредитування. Всі оплачені вами кошти враховані. Деталі по оплатам напишемо а приватному повідомленні. Зважаючи на залишок заборгованості, банком були запропоновані умови реструктуризації, що доступні на даний момент. Ціллю її є зменшення кредитної нагрузки клієнта. Клієнт самостійно приймає рішення щодо того, погоджуватись на умови реструктуризації чи залишатись на умовах діючого договору.

28 серпня 2020, 19:46
Не платіть російському банку не копійки
28 серпня 2020, 22:18
Вот интересно, а какие % были в первоначальном договоре, который вы подписали? Почему тогда они вас не смущали?
Дети это хорошо, но не повод для банка прощать долги — это никак не поможет в вашей ситуации.

В суд с чем будете идти? Договор вы подписали добровольно, условия банк по нему сам не менял, а ваши проблемы суд не заинтересуют как и банк.
Рекомендую найти работу и реструктуризировать ваш долг, иначе по текущему долгу будет еще пеня за просрочку кроме процентов, которые думаю выше предложенных по реструктуризации.
Позиция конечно интересная у вас — у меня проблемы из-за банка, у которого вы взяли добровольно кредит и виноват во всем происходящем конечно же Альфа-Банк.
29 серпня 2020, 8:57
Это рос банк надо национализировать...и долги всем кридиторам списать
29 серпня 2020, 12:51
Успехов
29 серпня 2020, 13:11
Можете ответить что в Украине делает альфа груп?
29 серпня 2020, 14:51
Работает, дает работу и платит налоги — как и все предприятия зарегистрированные на территории Украины
29 серпня 2020, 15:08
Альфа груп с офисом в Москве?

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.55

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.55
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Альфа банк змушує побачитись у суді