Нарахування пені та передача боргу колекторам #2

Flavius 25 серпня 2020, 23:25
7 місяців назад померла матір, яка мала там якусь кредитну карту з лімітом. Так як померла раптово, то про цю карту дізнався через два місяці, після того як отримав на адресу матері лист про прострочення заборгованості. Окей, передзвонив на гарячу лінію, мені сказали «ох, співчуваємо, записали собі про смерть, нічого не буде приходити, через півроку після смерті будемо знати що і як». Листи стабільно раз в тиждень і надалі приходили. За***ли мене настільки, що поїхав у відділенне. Там повтор: взяли свідоцтво, внесли дані, ой-ой… І сказали« та ідіть заплатіть, там 2к грн було». С *** платити то, що я не брав? Мені так і не відповіли. Тикнув їм «право спадщини через 6 місяців, і взагалі, це ще питання стосовно того чи мені переходить цей кредитний ліміт (заповіту не було, все оформлено на мене було ще з маленького).
Сьогодні прийшов лист знову. Тепер від якогось кредитюнатеду (на адресу матері). Описувати, виносити щось збираються. Борг вказали 9000+ грн.
Альфа нараховує пеню покійникам, і передає справи покійників колекторам, щоб ті включали 90ті і „робили наїзди“ на родичів. Гаряча лінія мовчить, цілодобової підтримки нема. Якщо завтра не вирішать питання — пишу заяву в Генпрокуратуру.
Висновки робіть самі (всі документи і підтвердження того, що Альфа знали про смерть є. Та і навіть не знаючи, вони повинні були» зафрозити" цю лінію з сумою на дату смерті. А вони просто далі нараховують пеню і передать колекторам.

— 29.06.2020 представник Альфи тут, на Мінфіні, відписав(ла), що справа переглянута иа вирішена, попросила вибачення за тупізм банку, але… Сюрпрайз пля.
Пару дні назад якийсь кредит юкрейн знову присилає покійній матері погрози, на смішному бланку де погрожують що подали на розшук в МВС (клоуни пля) і вимагають вже 12к.
26 серпня 2020, 10:33
Flavius, угода була відкликана з роботи кредитного агенства.

26 серпня 2020, 0:58
Пишите заявление в полицию - Статья 138 УК
abuzaind
abuzaind
26 серпня 2020, 9:00
Та эта «Альфа» — бандитская контора с таким же бандитским менеджментом. Как можно вообще их услугами пользоваться?
Dаrk Lite
Dаrk Lite
26 серпня 2020, 9:32
Що таке можливо...про покійного щоб пеню нараховували?
26 серпня 2020, 13:55
Як бачите, цілком можливо. Хоча і запевняють що від колекторів забрали, ці клоуни і далі пишуть.
26 серпня 2020, 13:52
Альфа, я вам фото скидував, плюс воно у мене на руках(
26 серпня 2020, 14:27
Сомниваюсь что это поможет — у до них доходит это годами — могут передать кому-то, а те кому передали еще могут передать кому-то, банк то может дать отбой первой цепочке звена и мол не при делах, но те кто дальше могут продолжать действовать на нервы.

У меня была аналогичная ситуация, приходили в отделение писали заявления, что мы к долгу не имеем отношение, через месяц — два дозвоны возобновлялись, извинились мол не убрали с дозвона.
Но после полугодового затишья звонки возобновились опять,
На вопрос банку почему звонки по долгу продолжаются, банк предъявляет мол мы не при делах (хотя сабж об одном и том же должнике).

Рекомендую писать заявление в полицию. Причем придется писать на несколько контор — ибо там работают настоящие передасты, один убирает с дозвона — но передает другому.
26 серпня 2020, 14:34
Я хоть и лояльный клиент, но в данном случае банк себя дискредитирует…

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Нарахування пені та передача боргу колекторам #2