Найгірший банк

380669944900 4 серпня 2020, 0:59
Я є клієнтом Альфа Банку вже дуже давно. Весь час справно сплачую кредити. Але те, що сталося під час карантину, за межею всякого розуміння. Я маю кредитну картку та кредит готівкою (договір500616958 від 12.09.2017). Отримала смс повідомлення про надання кредитних канікул по картці. Вирішила скористатися, задавала питання щодо канікул по кредиту готівкою, відповіли, що надають лише по картці. Повторюсь, що всі платежі сплачую своєчасно. В особистому кабінеті побачила інформацію, що до повного погашення мого кредиту готівкою необхідно внести суму 4149 грн. 12 травня я вношу цю суму, не знаючи про надання мені кредитних канікул саме по цьому кредиту. Заходячи в особистий кабінет, бачу, що сума сплачена. Але 12.06 бачу, що необхідно внести до повного погашення 588,59 грн., наступного дня ця сума складала574 грн. З 12 червня я щоденно спілкувалася в чаті щодо мого дострокового погашення кредиту, зверталася зі скаргою на гарячу лінію банку. В чаті мені повідомляли, що кредитні канікули в мене до 13.06, потім 13.07. В особистому кабінеті і 12 травня і липня відображалося, що платіж внесено. По телефону гарячої лінії мені роз*яснили, що я внесла суму більшу і ці суми самі списуються. Я після 12 травня нічого не сплачувала. 2 червня отримала смс повідомлення, що платіж за договором,,,, повністю виконано. Очікують платіж у наступному місяці. Знову періодично спілкуюся в чаті. Зверталася зі скаргою до НБУ, але там просто відписалися, що їм заборонено втручатись в діяльність банків. Замовила довідку розрахунок заборгованості, де видно, що залишок кредиту становить 3613,11 грн., залишок моїх коштів 4202, 74 грн. Сплачені мною кошти в сумі 4129 грн. спокійнісінько висять собі з 12 травня на рахунку банку. Я періодично, з 12.06 спілкуюся з працівниками банку в чаті та на гарячій лінії. Але пізніше виясняється, що я не попередила банк про дострокове погашення кредиту. Не знаю, кому треба було поклонитися під час карантину, щоб прийняли моє дострокове погашення. 13 липня мені повідомили, що загальна сума боргу становить 1727,86 грн, де комісія за 3 місяці 1650 грн, відсотки 15, 80 грн. та тіло 62, 06 грн. Пізніше вияснилося, що тіло кредиту 15, 18 грн. І суму 1727,86 грн. необхідно сплатити до 13.08. Сьогодні в особистому кабінеті сума, яку необхідно сплатити до 13.08 вже 2064,96 грн., де 1650 — комісія за 3 м ісяці по 550 грн., 15,80 грн, -відсотки і різниця — тіло кредиту, яке за 3 тижні чомусь виросло з 15,18грн.до 399,16 грн. Причину розбіжностей мені повідомити не змогли. Банк з 12 травня по 13 липня користувався моїми коштами, мотивуючи тим, що я не повідомила про дострокове погашення, а тоді ще й нарахував комісію за 3 місяці. Суми до сплати змінюються кожні 2-3 тижні, що ніхто пояснити не може. Думаю, без звернення до суду не обійдеться. Найгірший банк на Україні, буду старатися якнайшвидше закрити кредитну картку і десятому закажу, як звертатися до цього банку.
5 серпня 2020, 11:54
380669944900, вибачте, будь ласка, за цю ситуацію. Кредитний договір закритий.

Sense Bank
Sense Bank