Телефонний тероризм

DziobA 14 липня 2020, 16:02
Регулярно телефонують невідомі, які представляються працівниками Альфа-Банку.
Перевірити, чи дійсно мій номер «вказаний як контактний», як вони стверджують, я не маю можливості.
Але я маю можливість перевірити ці номери.
Ці номери відсутні на сайті Альфа-Банку.
Водночас, в інтернеті ці номери занесені до баз номерів шахраїв.
А саме ці:
— 04626160ХХ (пул номерів)
— 0673090655
Також сьогодні мені невідомий «працівник банку» повідомив, що у них прийнято неодноразово тривожити таких жертв, як я. І пообіцяв в незаконний спосіб збирати інформацію про мене.

Ідентифікувати групу осіб, що втручаються в моє життя я не можу.

Тому запитання до Альфа-Банку:
— Чи справді це ваші працівники використовують ці номери?

Якщо так, то у випадку, якщо втручання в моє життя продовжуватиметься, я точно знатиму, що саме банк несе відповідальність за ці дії. В тому числі і щодо відшкодування заподіяної мені моральної шкоди.
Якщо ні, я вважатиму це діями організованої групи осіб, не залежної від Альфа-Банку і звертатимусь до правоохоронних органів з записами розмов і заявою з проханням розслідувати їх дії.

P.S. Якщо виявиться, що це дії ваших працівників, то останній дзвінок був здійснений сьогодні. Це уся інформація, яку я надам вашій СБ. Нехай перевірять усіх за сьогодні, чи не тероризують вони незаконно громадян. Адже бути порядним і дотримуватися законів потрібно завжди, а не лише тоді, коли є загроза репутаційних втрат.
14 липня 2020, 20:03
Доброго вечора, DziobA. Нам дуже шкода, що відбулась така ситуація. Для того щоб перевірити, вкажіть, будь ласка, Ваш мобільний номер телефону, на який отримуєте дзвінки, в особистому повідомленні.

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
14 липня 2020, 18:20
Против звонарей любого типа существует лишь два эффективных способа противодействия - это или игнор, или троллинг. :) Относитесь к ним проще и будет вам счастье и веселье. Но если звонари переходят черту уголовного характера, то тут уже лучше зафиксировать (записать) угрозы и написать заявление в правоохранительные органы. Это, конечно, большого эффекта не даст, и вряд ли кто-то будет привлечен к ответственности, но так положено и так нужно сделать.
14 липня 2020, 23:41
Отже ви (Альфа-Банк) підтверджуєте, що згадані у моєму повідомленні номери телефонів (+3804626160хх та +380673090655) використовуються співробітниками Альфа-Банку для виконання покладених на них банком обов'язків, а на сайтах фіксації шахраїв вони помилково вказані, як шахрайські та небезпечні?
Я зробив вірні висновки з вашої відповіді?
21 липня 2020, 22:02
Банк відмовчується у особистих повідомленнях стосовно телефонів, які до мене надзвонюють.
Тому не можна знати, чи це телефонують його співробітники, чи шахраї.
Якщо дзвінки продовжаться, буду записувати невідомих, що представляються банком.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк