Що коїться?)

Olya1232310 8 липня 2020, 20:13
Відділення за адресою: Київ, пр-т С. Бандери, 9
Доброго дня.
Попередньо спілкувалась безліч разів з операторами, які надавали мені некомпетентну інформацію, одна з консультантів пояснила списання грошової суми з карти, яка зникла «хакерською атакою» та повідомляли, що зарахування на картку не було, кидали слухавку при розмові щодо ситуації, яка трапилась з втратою моїх коштів-вирішити питання остаточно мені все ж, потрібно.
7.07 у мене було заразування коштів на карту, відразу всю суму я надіслала на дохідний сейф-в сумі вийшло 11000.
Потім через певний час я побачила недостаток коштів. Я звернулась на гарячу лінію, мені не надали консультацію, обіцчючи перетелефонувати чого зроблено не було і я звернулась в банк.
«Овердрафт» на карті складав «5886,62» кошти мали повернутись сьогодні до 9:00. Я їх не отримала ще досі. В чому справа? Чи будуть кошти на карті взагалі?
Виписка з банку у мене на руках і там все чітко пояснено, видно недостачу.

Чому оператори дозволяють собі хамити, говорити на підвищених тонах? Це обличчя банку?
Також працівник, де я брала виписку сказав, що все буде добре-в результаті, дав мені номер телефону, який є заблокованим і відразу скидає дзвінок.
9 липня 2020, 8:53
Доброго ранку, Olya1232310. Для вирішення питання, вкажіть номер рахунку або Ваш ІПН в особистому повідомленні.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк