Зняли кошти з «Доходного сейфа»

LyudmilaSL 2 липня 2020, 15:34
В кінці червня місяця закинула гроші на доходний сейф, щоб подивитися, як працює. Податки знялися, якийсь процент нарахували, але я здивована, що списали треть суми на «покриття заборгованості по картковому рахунку». по якому картковому рахунку? Кредита у мене в банку немає, куди пішли гроші — невідомо. Пішла у відділення, то мені запропонували написати паперовий запит і чекати. Коли буде відповідь — сказали «вам ответят». Працівники відділення на В.Васильківській біля майдана Льва Толстого в Києві тільки відповідають, щоб я чекала на відповідь по запиту і все. Ніхто навіть і не збирався відповідати. Я б не рекомендувала цей банк нікому, з огляду на такі ситуації з грошима клієнтів і ставлення персоналу. Але, як повернути гроші, ось питання!
2 липня 2020, 15:36
Доброго дня, LyudmilaSL. Вкажіть, будь ласка, Ваш ІПН в особистому повідомленні, перевіримо.

LyudmilaSL
LyudmilaSL
6 липня 2020, 0:05
Банк тут на сайті дав чітку і зрозумілу відповідь, за що я вдячна. Але невже ж цього неможливо було зробити у відділенні, при моєму особистому зверненні? Тиждень на відповідь з такого простого питання. Прикра несподіванка. Є у банка цікаві пропозиції, щоб привернути увагу і привабити клієнтів, але є такі діїї, щоб не утримати. Мобільний додаток, на перший погляд зручний, але виявилося, повної інформації по своїх рахунках не отримати. «Гаряча» лінія перенаправляє по колу, і чемно прощається.  Добре, хоч тут все роз'яснили. Гроші повернулися на рахунок. Доходний сейф більше не використовуватиму.

Курс валют в Сенс Банк

EUR 43.25 44