Нарахування пені і передача колекторам боргу покійника

Flavius 29 червня 2020, 21:45
7 місяців назад померла матір, яка мала там якусь кредитну карту з лімітом. Так як померла раптово, то про цю карту дізнався через два місяці, після того як отримав на адресу матері лист про прострочення заборгованості. Окей, передзвонив на гарячу лінію, мені сказали «ох, співчуваємо, записали собі про смерть, нічого не буде приходити, через півроку після смерті будемо знати що і як». Листи стабільно раз в тиждень і надалі приходили. За***ли мене настільки, що поїхав у відділенне. Там повтор: взяли свідоцтво, внесли дані, ой-ой… І сказали« та ідіть заплатіть, там 2к грн було». С *** платити то, що я не брав? Мені так і не відповіли. Тикнув їм «право спадщини через 6 місяців, і взагалі, це ще питання стосовно того чи мені переходить цей кредитний ліміт (заповіту не було, все оформлено на мене було ще з маленького).
Сьогодні прийшов лист знову. Тепер від якогось кредитюнатеду (на адресу матері). Описувати, виносити щось збираються. Борг вказали 9000+ грн.
Альфа нараховує пеню покійникам, і передає справи покійників колекторам, щоб ті включали 90ті і „робили наїзди“ на родичів. Гаряча лінія мовчить, цілодобової підтримки нема. Якщо завтра не вирішать питання — пишу заяву в Генпрокуратуру.
Висновки робіть самі (всі документи і підтвердження того, що Альфа знали про смерть є. Та і навіть не знаючи, вони повинні були» зафрозити" цю лінію з сумою на дату смерті. А вони просто далі нараховують пеню і передать колекторам.
30 червня 2020, 9:06
Доброго дня, Flavius. Вкажіть, будь ласка, номер рахунку або договору в особистому повідомленні.Це дозволить нам розібратись.

30 червня 2020, 9:27
Ви повинні бачити номер мого телефону, перетелефонуйте. До вас додзвонитись ще той квест: робот не хоче з'єднувати з оператором та завершує сесію «дякуємо за розуміння». За яке мля розуміння???
Написав в приватні.
Sense Bank
Sense Bank
30 червня 2020, 18:52
Flavius, відповідь надано в особистому повідомленні.
1 липня 2020, 9:20
Ок. Тут я кейс, на даний момент, закрити не можу. Він буде у стані «відкрито», до того часу, поки я не буду впевнений на 100% у тому що справа та процедура переглянута. Я вже мав «дякуємо, ми внесли дані».
oksana22222
oksana22222
1 липня 2020, 12:06
Как я Вас понимаю! У меня уже и кредит закрыт, а коллекторы продолжают вымогать деньги. Звонят круглосуточно, угрожают. А банк говорит, что всё хорошо.
20 серпня 2020, 11:11
Справа не вирішена. Надходять листи погрози від якогось кредит юкрейн ел ел сі. На людину, яка вже майже рік як померла. І борг на 12к малюють. Ви окуїли?
20 серпня 2020, 18:45
23 серпня 2020, 20:25
Три дні ігнору? Ну... Гарно працюєте, гарно.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Нарахування пені і передача колекторам боргу покійника