Заборгованність по «безкоштовній картці»

JohnCena 5 червня 2020, 10:50
Відділення за адресою: Київ, пр-т Повітрофлотський, 36
Ситуація така: раніше обслуговувався в Укрсоці. Рік тому мій персональний менеджер запропонував мені картку преміум класу. Розповів що півроку обслуговування безкоштовне, потім просто закриється якщо мені не підходить і все.
Картою цією жодного разу не користувався — лежало там може пару тисяч якихось.
Сьогодні телефонує робот і сповіщає про заборгованість. В саппорті Альфи кажуть, що я давно на прострочці і вони передали мій борг (800 грн якимось чином нарахували) колекторам.

Маю таке питання: чому альфа може щомісяця/щотижня телефонувати і парити свої страховки/депозити/карти/кредити, але не може один раз за два роки зателефонувати і сповістити про заборгованість, яку вони по суті мені і створили?
5 червня 2020, 10:54
Доброго дня, JohnCena. Для того, щоб ми мали змогу розібратись, вкажіть, будь ласка, Ваш ІПН в особистому повідомленні.
Полезный комментарий
Sense Bank 5 червня 2020, 14:26
JohnCena, продукт був оформлений на акційних умовах, фахівець ознайомив вас з усіма тарифами картки. Картку ви активували і користувалися деякий час. Щодо заборгованості, менеджер намагався зв'язатися з вами кілька разів, але номер був недоступний.
Варіанти вирішення питання обговорили по телефону. Дякуємо, що залишаєтесь з нами :)

Sense Bank
Sense Bank
5 червня 2020, 14:26
Корисний коментар

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Заборгованність по «безкоштовній картці»