Не можливо в цьому банку будь-що вияснити

00742260 1 червня 2020, 16:59
Оформила в цьому банку онлайн-депозит. Після оформлення депозиту акцепт на мою оферту, який мав надійти на мою електронну пошту, мені не надійшов. На гарячій лінії цю ситуацію пояснили тим, що відбувся технічний збій і акцепт я не отримаю. У зв'язку з цим я написала скаргу до НБУ, який зобов'язав вирішити питання і надіслати мені офіційну відповідь до 22 травня 2020р. Відповідь я до цих пір не отримала, на гарячій лінії мене весь цей час «кормлять інформацією», що відповідь надіслана, причому кожен раз по іншому, один раз кажуть, що надіслано поштою, тому що така переписка в електронній формі з клієнтами не ведеться, інший раз кажуть, що вислано і Укрпоштою і в електронній формі теж, хоча листи я ні один ні інший не отримала. Під час останньої розмови з консультантом мене було проінформовано, що я можу підійти у відділення м. Рівне по вул. Кн. Ольги і мені там нададуть копію відповіді, так як вона була направлена на це відділення також. Розмова відбувалася 28 чи 29 травня. Сьогодні підхожу в це відділення, а його працівники взагалі не в курсі, про що йде мова і ніякого листа вони не отримували. Шановний Альфа-Банк, додзвонитися до вас практично не можливо, а як додзвонюєшся, то отримуєш неправдиву інформацію, не консультанти, а справжні брехуни! Роблять одні запити, а відповідь не надають, тільки брешуть. Якщо хочете зберігати своїх клієнтів — робіть висновки!
1 червня 2020, 20:27
Доброго вечора, 00742260. Перепрошуємо за ситуацію. Дякуємо за сигнал. Всі Ваші звернення в Контакт Центр Банка зафіксовані. Очікуйте, будь ласка, вирішення.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Не можливо в цьому банку будь-що вияснити