обходіть цей банк стороною

andrii44 11 травня 2020, 20:41
6 травня в 8-10 написав скаргу що банк просто зняв більше 1000 гривень за то що в них операція пройшла на день пізніше в 10- 57 мені відповів представник банку щоб я надав іпк і номер телефону і сказав що перевірять. пройшов вже тиждень а банк так як би в рот води набрав. я з цим змерився якщо банк так низько падає то немає чого там обслуговуватися я просто віддав їм ті гроші. позакриваю всі рахунки. а людям на замітку якщо ви вчасно платите по рахункам в цьому банку а банк проведе цю операцію пізніше то тоді вас чекають великі подарочки в виді штрафів. на моєму прикладі платіж пройшов на день пізніше і маєш тобі більше 1000гр штрафу а якщоб пройшов ще на один чи два дня пізніше то мені аж страшно подумати. бережіть свої гроші і обходіть цей банк стороною
12 травня 2020, 9:37
Доброго дня, andrii44. З Вами зв'язувався Ваш персональний менеджер. Перепрошуємо за ситуацію, що склалася. Ваше питання буде вирішено протягом дня.

Zhmunya
Zhmunya
11 травня 2020, 20:51
Штрафы отменены на период карантина — это % по карте за выход из льготного периода.
andrii44
andrii44
13 травня 2020, 20:13
Мій наступний коментар- це подяка Альфа-Банк за вирішення мого питання і повернення моїх коштів!!! Шкода тільки, що виникають такі ситуації!

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк