Не вертає депозит банк, всі звернення ігноруються.19

wnastir77 27 березня 2020, 12:31
Відділення за адресою: Київ, бул. Шевченка, 2
19.03.20 звернувся за поверненням депозиту який був вкладений в Альфабанк в дол. США. Повідомили, що труднощі не можуть віддать (колцентр банку), запропонували перевести в євро. Перевів в євро 20.03.20р. Замовив через колцентр Альфабанку на 27.03.20 в відділенні на Саксаганського, 14 м. Київ. Замовив таксі, приїхав гроші не видали, касир захворів. Перед тим напередодні звонив на колцентр — все добре повідомили. Після звонив на колцентр Альфабанку, абсолютно нічим не допомогли, запропонували щоби обходив відділення банку по Києву, шукав де є кошти. Позвонив, як мені сказали, директору чи менеджеру відділення на бульв. Шевченко, 2, м. Київ, пообіцяли аж на 6 квітня замовити кошти. Тобто не дивлячись на те, що своєчасно не повернули депозит, до цього часу просто тягнуть час і не віддають кошти. Чим уже зірвали мені угоду по купівлі житла.
30 березня 2020, 14:20
wnastir77, доброго дня. Ситуація вирішена. Вибачте за незручності!

Sense Bank
Sense Bank
27 березня 2020, 14:22
В роботі
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
27 березня 2020, 18:49
А разве обязательно нужно наличкой забирать депозит? Разве безналом нельзя? Тем более, что для покупки жилья наличка не нужна - расчет по таким сделкам идет безналом.
Олег Без
Олег Без
27 березня 2020, 19:53
Оплата недвижимости происходит исключительно в национальной валюте и через расчетный счет в банке. Очевидно, хозяин валюты хочет поменять ее по более выгодному курсу, чем в этом банке и затем перевести гривну на счет
alexanderzel
alexanderzel
28 березня 2020, 11:17
Ты когда последний раз квартиру покупал на вторичке?квартиры на вторичке и машины продают в долларах.Да по документам у нотариуса все будет записано в гривне но реальность другая

Курс валют в Сенс Банк

USD 39.4 40

Курс валют в Сенс Банк

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Не вертає депозит банк, всі звернення ігноруються.19