Найжахливіший банк з яким я мав справу

Roman987 20 січня 2020, 17:11
1.Хотів погасити достроково кредит. Після погашення чергового платежу у грудні 2019 р, після смс-повідомлення я зателефонував до банку і мені вказали суму до повного погашення 2007,36 грн. Враховуючи, що у договорі є вказана плата за смс-інформування, яка становить 35 грн, на січень місяць сума до повного погашення мала становити 2042,36 грн. Зателефонувавши 11 січня до кол-центру суму погашення підтвердили-2042,36 грн. 14 січня 2020р я здійснив платіж у сумі 2043 грн, які зарахувались на рахунок 15 січня 2020р. І тут мені приходить смс, що цих коштів не достатньо для закриття кредиту. Питання: як?????

2.Враховуючи, що я за кордоном і пробуду тут до квітня місяця 2020р, я зареєструвався в онлайн банкінгу і там вже є прописано, що сума дострококвого погашення 35,36 грн (де кредит-0,36 грн, а комісія-35,00 грн). Питання: звідки ця сума??? Чому попередня сума була вказана не вірно??? І взагалі у ващому банку буде колись нормальна, ні не так, АДЕКВАТНА!!! система розрахунку?

3.Сьогодні 20 січня 2020 р і я здійснив платів у розмірі 35,36 грн, через систему онлайн банкінгу. Після оплати прийшло сповіщення, що платіж буде зараховано 21 січня 2020 року. Цікаво одне: я врешті з даним банком розрахуюсь?
22 січня 2020, 9:49
Roman987, доброго дня.
Оплата в грудні від вас надійшла 10.12.2019. 17.12.2019 ви звернулись на гарячу лінію та в IVR-меню вам була озвучена сума 2008.34 грн. станом на 17.12.2019. Оскільки в це день платіж не надійшов, були розраховані % та комісія за наступний період. Сума до закриття склала 2043.36 грн. Саме цю суму вам озвучив наш спеціаліст на гарячій лінії 11.01.2020. Ви внесли 2043 грн., котрих не вистачило для погашення боргу. Тому нараховані % і комісія за наступний розрахунковий період. 21.01.20 ви внесли суму, що не вистачало і на даний момент договір закрито.

21 січня 2020, 14:12
Хочу додати. Сьогодні 21.01.2020 р. з оплати, яку я провів вчора у розмірі 35,36 грн, зараховано лише 40 коп. Де решта грошей?
22 січня 2020, 9:51
Всі ваші кошти зараховані, договір закрито.
29 січня 2020, 14:44
Навчіть ще працівників на гарячій лінії відповідати  так на питання та надавати інформацію, як ви розписали тут. Бо за словами працівника:
1)коштів у сумі 35,36грн він не бачив. Сказав звернутись до банку з якого ця сума надсилалась. На твердження, що кошти, за інформацією з особистого кабінету, мають бути зараховані 21.01.2020р, і з рахунку банку-платника були списані 20.01.2020р, ваш працівник сказав, що вони будуть зараховуватись до 3-х днів. Де коректна інформація? Чому вона відрізняється?
2)0,4 грн-це «можливо ви колись щось оплачували через касу і ці кошти впали на рахунок»
3)звідки взялась сума 35,36 грн-«це можливо не коректно відобразилась інформація». Тобто в особистому кабіненті і на гарячій лінії різна інформація? Це взагалі як можливо у 2020 році?
4)перевірити надходження коштів за номером транзакції працівник не може. Питання: хто тоді може і до кого звертатись у такому випадку?

29 січня 2020, 15:16
Доброго дня. Дякую за сигнал. Все перевіримо та проведемо роботу.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Найжахливіший банк з яким я мав справу