По факту

Bohdan Thekhmister 18 грудня 2019, 10:00
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Келецька, 53
Користувався 1 рік з лютого 2019 р по грудень 2019 р — тут навіть слів не вистачає…
спочатку була солотка пігулка і ніби все ок, але. як тільки склалась така ситуація, що не зміг вчасно внести грн за кредит. дзвінки і смс кожну годину… пояснив ситуацію (допомагає на 1-2 годину) потім по новій. А при закриті рахунку так взагалі довелось сваритись і висловлювувати все, що накипіло!!!
У відділені самі нічого робити не хочуть, все ідіть до лісу і робіть самі в Альфа онлайн там є підтримка, яка чат постійно скидає і переключає на нового оператора і знову по новіть і т.д. Не рекомендую взагалі, ні кому навіть ворогам!!! скріни переписки зберіг для себе. Перевірочку би їм) МінФін? Дякую!
P.S. а да іще періодичино блокуєтсья логін пароль і розсилається СПАМ!!! (його просто по 5-6 смс в тиждень). Дякую у мене все.
18 грудня 2019, 10:31
Bohdan, доброго дня. При невиконанні клієнтом кредитних зобов'язань, банк має право інформувати про це і вимагати погашення заборгованості. Подати заявку на закриття можна як у відділенні, так і на гарячій лінії. При наявності даних, можемо перевірити в чому виникли труднощі. Доступ в особистий кабінет просто так не блокується, на це є причини, котрі можна дізнатись в КЦ банку. Смс з рекламою теж відключаються при зверненні до нас.

Dremcat
Dremcat
19 грудня 2019, 11:20
Я уже давно говорю о том, что по Альфе регулятор плачет. Почему не создадут надзор при котором при достижении определённого количества негативных отзывов банк проверяют?

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк