Жахливий банк

Spidermanu40 29 листопада 2019, 16:21
Жахливий банк, сервісу ніякого. Самі нав'язали мені кредитну карту, самі по ній гроші знімають. Всі проблеми вирішують через смс. Півдня переписуєшся, пояснюєш одне й те саме різним консультантам, ніхто допомогти не може. Відділення нічим допомогти не може, все треба писати смс. Постійно брешуть. Ледве добився, щоб відключили страховку. Сказали що відключили, гроші і далі знімають. Через тиждень знову сказали що можуть відключити її. Банкомат за користування бере комісії 15грн, мінімальна сума яку приймає 50грн. Щоб поповнити з карти іншого банку комісія, хоча всі працівники говорять що без комісії. Зняли з карти якісь відсотки 4коп, щоб закрити цей борг заплатив комісію 5грн. Високі комісії, інтернет банкінг ніякий, низька якість обслуговування у відділеннях. Поговорити нема з ким, тільки по переписці. Працівники відділення, можуть тільки подзвонити на гарячу лінію і все, більше нічим не допоможуть. Взагалі відділення і гаряча лінія це дві різні організації між якими нема зв'язку.
4 грудня 2019, 11:50
Spidermanu40, вибачте, що вам прийшлося витратити стільки часу на вирішення питання. Зі співробітниками роботу провели, суму зарахували на ваш рахунок.

Sense Bank
Sense Bank