Банк жахливий

svetaelis 18 листопада 2019, 23:13
Я користувалася кредитною картою World «Максимум» з 2017 року. При цьому суму ліміту кредиту банк поступово збільшував. Коли сума кредиту досягла певної суми, захотіла погасити повністю кредит і припинити користуватися картою. Окрім того, відділення банку в моєму місті немає, найближче відділення в обласному центрі, до якого 100 км. А тепер передісторія моїх жахливих відносин з Фльфа-Банком. Спочатку мені зателефонували з «Альфа-Банку» з пропозицією отримати кредит. Я погодилася і кредитну карту привіз представник Альа — Банку з м. Вінниця, я карту отримала з її рук на автовокзалі рідного міста., Коли захотіла повністю погасити кредит, зцим питанням звернулася на гарячу лінію, тому що терміналу Фльфа-Банку в моєму місті немає, поповнювала я її через терманіл ПриватБанку, за що платила комісію. Звернулася на гарячу лінію за порадою, яким чином погасити кредит з найменшими затратами та щоб не їхати до Вінниці. Натомність отримала «СУПЕРВИГІДНУ» пропозицію ще якого кредиту, який пропонують мені особисто, від чого відмовилася. Внятної відповіді на своє питання не отримала. Буквально через хвилин десять отримала повідомлення, що моя карта заблокована. Знову звернулася на гарячу лінію, з питанням — ПО ЯКІЙ ПРИЧИНІ заблокували карту та просьбою розблокувати її, так як в мобільному додатку розблокувати її мені не вдалося. Оператор довго виясняв це, мабуть сподівалися, що моє терпіння закінчиться. Натомність у мене запитали кодове слово, хоча не памятаю, щоб у мене його запитували, коли в телефонному режимі оформлявся кредит. Крім того запитали, в якому місті отримала карту. Відповіла, як і було. Оператор сказала, що інформація невірна і у неї зафіксоване інше місто. Крім того мене повідомилит, що карта заблокована по причині її втрати. і що я мабуть сама просила її заблокувати. Це мене взагалі порвало. Розблокуавти карту неможливо так як вона втрачена. Її можна тільки перевипустити. Я зібрала волю в кулак щоб не нагрубити хоча варто було і погодилася. На цьому Альфа -Банк не зупинився і через пару днів я отримала смс повідомлення що моя карта перевипущена та я її можу отримати в місті КРЕМЕНЧУК!!! Навіть не в моєму обласному центрі а в Полтавській області!!! Що робити далі не знаю. Телефонувати на гарячу лінію цієї ШАРАШКІНОЇ КОНТОРИ не маю бажання, так, як нічого корисного мені сказано не буде. ВВажаю, що все було зроблено тільки для того, щоб затягнути час мого погашення кредиту і відмови від їхніх послуг. НІКОМУ НЕ РАДЖУ ОБСЛУГОВУВАТИСЯ В АЛЬФА-БАНКУ!!!
19 листопада 2019, 11:05
svetaelis, надійшліть, будь ласка, в особисті повідомлення ваш ІПН, будемо розбиратися в ситуації.
Полезный комментарий
Sense Bank 19 листопада 2019, 15:34
Svetaelis, питання обговорили в особистих повідомленнях. Вибачте за ситуацію.

Sense Bank
Sense Bank
19 листопада 2019, 15:34
Корисний коментар
Svetaelis, питання обговорили в особистих повідомленнях. Вибачте за ситуацію.

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.5