заборгованість по кредиту

arina155 18 жовтня 2019, 20:08
Самий ужасний банк з яким я нажаль зв'язалась і нікому не рекомендую, взяла побутову техніку в кредит, виплатила всю суму в перший же місяць, тільки на один день раніше ніж написано в договорі, запитала у менеджера чи нестрашно що я заплатила на день скоріше — вона сказала що все добре буде, через 2 місяці чоловіку телефонують з банку з відділу заборгованості і кажуть що у мене заборгованість по кредиту і штраф уже, я почала виясняти чому винекла заборгованість, але відповіді я неотримала тільки те, що якщо незаплачу то буде знову штраф. Я заплатила швидко через сайт, було це 2.10., зателефонувала в відділ заборгованості щоб дізнатись чи немає уже заборгованості на що мені відповіли — що все закрито, нічого я не винна. 18.10 знову дзвінок чоловіку, що у мене знову заборгованість, він говорить чому ви не телефонуєте дружині, тобто мені, і звідки з'явилась знову заборгованість, якщо сказали що все закрито, йому ніхто нічого нормально не об'яснив. Я звернулась у банк, мені теж ніхто не може об'яснити звідки це. Хочу зустрітись з головними по цих питаннях, у відділеннях відмовляються надати адресу місцезнаходження їх, буду шукати сама, но це я так незалишу і не буду їм платити кожний тиждень штрафи і заборгованості.
Люди оминайте цей банк далекими дорогами, бо будете мати такі ж проблеми як і я.
21 жовтня 2019, 9:51
arina155, надійшліть будь ласка, в особисті повідомлення номер кредитного договору. Будемо розбиратися.

18 жовтня 2019, 21:07
Потому что Альфа это банда мошенников а не банк
23 жовтня 2019, 8:43
Здраствуйте, а вы и тут пишето что мошенники) вот что значит стабильность xD
23 жовтня 2019, 11:48
Вы зря юродствуете. Если есть что то хорошее я хвалю. Если есть что то омерзительное я прямо так и говорю. Про Альфу говорю на личном опыте общения с ними. Имею полное право высказать свое мнение. Могу похвалить. Монобанк например.
23 жовтня 2019, 12:37
Лишь констатирую факт того что вижу)
23 жовтня 2019, 13:16
Снова лицемерите?  Для того, чтобы составить мнение об Альфе Достаточно почитать отзывы на этом же сайте о них. Там не только мое мнение.  И я не мог подговорить думать людей о том, что Альфа банк и правда мошенники. Впрочем вы мне надоели. Думайте , что хотите

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк