Телефонують тим,хто НЕ є клієнтом!

zephyr04ka 14 жовтня 2019, 12:39
Кілька хвилин тому мені надійшов дзвінок з цієї богадільні, назвали повне ім'я мого батька, та спитали, чи можна з ним поговорити, начебто є якась пропозиція.Звісно ж, я відмовила.Тим паче, що там ніколи не обслуговувався ніхто з моєї родини.
У мене питання: навіщо ви телефонуєте тим, хто не є вашим клієнтом?! Та звідки і навіщо ви крадете персональні дані?!
15 жовтня 2019, 11:00
Анжелика Лысенко, надійшліть будь ласка в особисті повідомлення номер телефону на який вам телефонували, дату та час дзвінка. Перевіримо інформацію.

zephyr04ka
zephyr04ka
14 жовтня 2019, 14:40
P.S.
Є підозра,що має місце витік даних (або навмисний продаж клієнтських баз) з ПриватБанку,оскільки мій батько обслуговувався лише у них,до інших фінустанов не звертався ніколи,тобто його даних нема більш ніде,лише у ПБ.
Виникає питання:навіщо ПБ торгує даними клієнтів? Їм що,ганьби замало??
Jokets
Jokets
17 жовтня 2019, 7:29
Кроме пустых обвинений есть факты? Если да то в полицию если нет то не стоит пустословствовать. Сам клиент ПБ. Этим банком не пользуюсь но пару раз были смс, звонки, е-мейл письма с их предложениями, но что в этом такого? Банк ищет клиентов да с вашего отзыва понятно, что звонок был вежливый, конструктивный и без хамства или повторных надоеданий

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк