Жалоба

Anna Komkina 7 жовтня 2019, 15:29
Я неоднократно просила прекратить звонки Ваших сотрудников на мой номер.Все просьбы проходят мимо ушей, но при этом каждый раз мне обещают что звонков больше не будет.Одна знакомая(мы вместе работали пару месяцев) указала мой номер телефона для подтверждения ее личности, когда брала кредит в вашем банке.Я не являюсь поручителем и не поддерживаю с ней никаких отношений.Не знаю кого ваш банк набирает на работу, но судя по тому как разговаривает звонящий контентент, кроме как словами бычьё и хамы, назвать нельзя.Они разговаривают таким тоном, вроде бы это я должна им деньги и не плачу! Вы не имеете права доставать меня своими звонками! Я даже не являюсь клиентом вашего банка, заблокировала вашу карту и удалила приложение.Мне неприятно иметь с вами какие-либо контакты! Моё законное право требовать, чтобы звонки прекратились и я это требую! Услышьте меня наконец, своими действиями вы нарушаете мои права.Ниже привожу сведения для проверки и реагирования.
Личность взявшая у вас кредит Крамаренко Лариса Сергеевна.
Номер на который должны прекратиться звонки ваших хамов
Жду результат.
8 жовтня 2019, 16:24
Anna Komkina, номер передан на удаление из базы. Извините за беспокойство.
Полезный комментарий
Sense Bank 9 жовтня 2019, 11:59
Anna Komkina, номер удален. Извините за беспокойство.

7 жовтня 2019, 15:46
Взяла в работу
9 жовтня 2019, 11:59
Корисний коментар
Anna Komkina, номер удален. Извините за беспокойство.
Віталій Каплун
Віталій Каплун
3 травня 2023, 18:22
25.04.23 о 14:30 була створена заявка на гарячу лінію Сенс Банка про те, що на відділенні, яке в м.Київ, Деснянський район, проспект Володимира Маяковського 63/12 в банкоматі було зажовано гроші у розмірі 31200 грн., які я намагався покласти на карту. Зі сторони банку була прийнята заявка, але на сьогоднішній день пройшло вісім днів, ніхто не розбирався з моєю заявою і інкасатори не приїжджали забирати кошти для перерахунку. Я не розумію, чому банк так халатно відноситься до таких проблем, це означає, що вони не поважають своїх клієнтів! Чому я повинен чекати більше тижня на повернення своїх грошей, які мені потрібні з 25.04.23? Скільки ще потрібно чекати? Чому інші банки, такі як ПриватБанк, Райффайзен повертають кошти на протязі 2−3-х днів? Сенс Банк працює по іншій системі, чи в інших умовах? Чекаю ваших коментарів!
AleksandrTrach
AleksandrTrach
15 липня 2023, 14:07
Обман в Кешью «За оплату гаджетом» кеш бек 0,5% И за повышенной Категорией «Продукты» стоит кеш бек 0.5% Зачем обманывать людей?
podolich
podolich
12 травня 2024, 19:55
Доброго дня, хочу звернути увагу, як Сенс банк інформує про тарифи по карті ред, не вказуючи в тарифах комісію за власні чи кредитні кошти, та взагалі не вказує за які кошти. Здійснив переказ між своїми рахунками за власні кошти з карт Ред, і взяли комісію 4 відсотки, при запиті в підтримці де це написано в тарифах ,то сказали що це «мають на увазі кредитні і власні» тобто з точки зору Сенс банку я маю здогадатись за які кошти це комісія, при тому що в інших полях тарифу вони вказують додатково інформацію про власні кошти, а в тарифах за переказ НІ. Тобто я в бачаю що банк некоректно інформує клієнтів. Спілкувався в підтримці банку 12.05.24 об 19 годині з оператором табельний номер 43321 Оператор сам підтвердив, що по решті карток пишеться про кредитні чи власні кошти, а тут «мається на увазі». Тобто не повністю інформують клієнта

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк