Бізнес карта - неможливо придбавати квитки Укрзалізниці!!!

KlienteBanka 21 вересня 2019, 11:32
Шановний Альфа-Банк! Ви або забезпечте нормальну співпрацю і розрахунки з Укрзалізницею для власників бізнес карток, або визнайте свою неспроможність надавати якісні послуги клієнтам!

Вже не вперше при розрахунках за квитки на сайті Укрзалізниці замість квитка виходить повідомлення «Помилка при проведенні платежу, зверніться до Вашого банку». І коли звертаєшься на кол-центр у відповідь «А, Укрзалізниця, у Вас бізнес карта, так, нажаль з бізнес-картами при купівлі квитків таке нажаль буває » — тобто проблема знайома! Так, буває… вчора квиток придбали, сьогодні лише дякуючи тому, що поруч була іншого банку ми не залишились без поїздки. Це таке вже втретє за останні 2 тижні!!!
Ви вважаєте, що купівля квитка людиною — це не варта уваги операція, щоб нею займатися? А чи не думає Ваш банк, що через недолугі комунікації Ваші, не бажання конструктивно вирішувати питання, людина може втратити подорож, відрядження, тощо?
Не треба мені «напишіть Ваш код»… з карткою все добре, розрахунки інші, відбуваються, кошти є і від того, що Ваш оператор черговий раз скаже «так, ось бачу, Ви намагались, але відхилено» краще не стане.
Вирішіть проблему або оголосіть публічно, що бізнес-карта не працює належним чином!
23 вересня 2019, 11:43
KlienteBanka, доброго дня. Масовых проблем при розрахунках бізнес-карткою на сайті Укрзалізниці на даний момент немає. Вкажіть, будь-ласка, ваш ІПН/ОКПО для детального аналізу.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Бізнес карта - неможливо придбавати квитки Укрзалізниці!!!