Дуже погане управління лімітами по картці

rost01 31 серпня 2019, 11:49
Недавно оформив картку. Реально шокований управлінням лімітами по картці. Таке враження, що банк шахраям допомагає, а не забезпечує безпеку клієнтів. По перше, інтернет операції не відділені, як в інших банках, від операцій у фізичних магазинах. Тому приходиться їх тримати завжди відкритими. Крім того, термін дії лімітів прив'язаний до конкретної дати і не переноситься автоматично на наступний період. Наприклад, вчора зранку виставив ліміти на один день і сьогодні зранку побачив по картці повний доступ без обмежень (там такі великі числа по автомату стоять, що знімай скільки влізе). Якщо банк не наведе з цим порядок, то дуже стрьомно користуватись картками.
2 вересня 2019, 13:07
rost01, ви можете вибирати більший період дії лімітів. Ліміти встановлюються на день і будуть відновлюватися в рамках встановлених вами сум.
Наприклад, ви встановили 500 грн. на готівкові операції, 500 грн. на безготівкові операції та 1000 грн. на всі операції до 31.12.2021 р. До цієї дати ви зможете використовувати кошти в межах цих лімітів. При необхідності, можна змінити дату та суми :)
Мінфін
Відповідь адміністратора
3 вересня 2019, 10:05
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 03.09.2019).

rost01
rost01
2 вересня 2019, 13:35
Хоч це добре. Бо коли я в оператора питав ліміт на день чи місяць, то він мені відповів, що період дії лімітів показує дата в календарику. Але всі перераховані питання залишаються відкритими. І інтернет операції, і величезні суми, якщо поставив ліміт до певної дати і забув продовжити. Це все не є безпечним.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Дуже погане управління лімітами по картці