Висока якість обслуговування

Natalia2301 13 серпня 2019, 11:28
Відділення за адресою: Рівне, вул. Кавказька, 3
Зверталася до банку як представник фізичної особи-підприємця стосовно відкриття рахунку. Менеджер Ольга надала мені повну та вичерпну консультацію стосовно всіх умов, розповіла про пакет потрібних документів. Також на мене справило позитивне враження, що в банку є можливість зробити це дистанційно. Також мені повідомили, що якщо у мене виникають проблеми з інтернет-банкінгом є людина, яка може допомогти їх вирішити. На даний момент діє акційна пропозиція на встановлення платіжного терміналу з мінімальною платою. Якість обслуговування значно перевершила мої очікування. На відділенні працюють професіонали.
13 серпня 2019, 12:57
Natalia2301, доброго дня. Дякуємо за відгук :)
Мінфін
Відповідь адміністратора
16 серпня 2019, 19:03
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 16.08.2019).
Користувач не надав документи на вимогу адміністрації сайту, що підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.

13 серпня 2019, 11:57
Жаль только что банковские карты МПС American Express терминалы Альфа-банка до сих пор не умеют принимать к оплате…
Zhmunya
Zhmunya
15 серпня 2019, 11:26
Реклама чистой воды.
15 серпня 2019, 11:54
Зато вполне бесплатная — удобно, выгодно, надёжно…

Любой сотрудник Альфа-банка может опубликовать благодарственный текст и даже адрес своего отделения указать, а если необходимо, то он конечно же подтвердит свои договорные отношения с банком — договор на РКО есть однозначно.

И конечно такие шикарные и очень туманные отзывы, в которых перечисляются услуги банка и ничего больше — не спешат проверять создатели народного рейтинга, чем поднимают дутый рейтинг Альфа-банка до самых небес.
15 серпня 2019, 12:01
Основной показатель фиктивности отзыва - регистрация на сайте Минфина в день написания отзыва.

Сотрудники банка регистрируются, пишут отзыв и затем забывают и о сайте Минфина и о его форуме навсегда или минимум на пол-года, когда по указанию начальства будут писать второй восторженный отзыв.

Курс валют в Сенс Банк

EUR 42.46 43