Дуже низька культура онлайн переводів в мобільному додатку банка

vvz2017 6 липня 2019, 13:39
Порівняно з іншими банками в мобільному додатку Альфа банка дуже низька культура онлайн переводів. Якщо в додатку перевід, поповнення депозиту здійснюється в п'ятниця вечором або суботу — неділю, або в святковий день, то гроші «зависають» незрозуміло де. Тобто з карти альфа банка або рахунку вони знімаються, а на депозитний рахунок не попадають. Їх можливо побачити тільки в понеділок після 13.00 і відповідно за період 3-х днів вони не належать власнику (на депозиті їх немає, на рахунку також немає). Таке негативне відношення до клієнта я бачу тільки в Альфа банку. В більшості банків (Приват банк, Моно банк, ТАСком банк,… переводи та поповнення депозиту через мобільний додаток здійснюється негайно в любий день і час… Враження таке, що у мобільному додатку Альфа банку гроші несуть з Києва пішки в регіональні відділення
8 липня 2019, 17:24
Доброго дня, vvz2017. АТ «Альфа-Банк» завжди намагається покращити якість послуг та вдосконалити сервіс для наших клієнтів. Наша мета бути найкомфортнішим Банком, тому крок за кроком намагаємось це здійснити.
На даний час зарахування (згідно ДБО) відбувається наступним чином:
6.1.2. У випадку безготівкового поповнення Рахунку /Поточного рахунку Клієнта, здійсненного з рахунків в Банку (крім Рахунків) зарахування грошових коштів на Рахунок /Поточний рахунок здійснюється Банком в день проведення операції поповнення. У випадку безготівкового поповнення Рахунку /Поточного рахунку Клієнта, здійсненного з Рахунків в Банку: протягом Операційного часу Банку, зарахування грошових коштів на Рахунок /Поточний рахунок здійснюється Банком в день проведення операції поповнення; після закінчення Операційного часу Банка, грошові кошти у відповідній сумі зараховуються на рахунок найближчого наступного Операційного дня Банку.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Дуже низька культура онлайн переводів в мобільному додатку банка