Все для людей!!!

tasha70 4 липня 2019, 14:49
Мала необережність втратити пін-код по кредитній карті. Тепер відновити і розблокувати карту просто неможливо! На гарячій лінії уже тричі відповідала на питання, і кожен раз щось не так!!! Невже, коли я приходжу у відділення із паспортом і кодом, то цього мало, щоб ідентифікувати мою особу. Невже інформація про те, скільки я платила минулого місяця більш достовірна, ніж мої документи??? Оплату кожного місяця банк приймає без проблем, тут на ставить під сумнів, що це я!!! Жахливе ставлення до клієнта!
4 липня 2019, 17:21
Доброго дня, tasha70. Вкажіть, будь-ласка Ваш ІПН та останні 4 цифри карти в особистому повідомленні, перевіремо.

corsww
corsww
4 липня 2019, 17:34
АА дааа. Вспомнил. Вот это тоже одна из фишек этих людей. Идете в банк с полным! пакетом своих документов. ЛИЧНО! Просите изменить свой номер телефона в привязке. Пишете заявление. Внимание! Потом вам на этот номер, независимо есть он у вас или нет они позвонят. Зададут идиотские по смыслу вопросы и если вы на них не ответите то номер никто вам не поменяет. ТО есть нормальному человеку этих людей НЕ понять никогда. Вряд ли они сами себя понимают.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк